View Single Post
stare 29.07.2013, 10:24   #27
kubuss
 
Avatar kubuss
 
Zarejestrowany: 07.12.2007
Skąd: Leszno
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,788
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Księga Skarg i Zażaleń

oho, coś co lubię najbardziej.
oczywiście jakbym mógł nie skorzystać z prawa do wypowiedzi.

żeby nie być łysym w tej sprawie przeczytałem waszą "rozmowę", chociaż zastanawiam się czy "rozmowa" to w tym wypadku zbyt wyniosłe słowo. przyjmijmy że było to pier*olenie 3po3. po przeczytaniu tych wywodów, musiałem się podnosić z podłogi, co zajęło mi jakieś 20 minut, żeby dojść do siebie po nagłym niekontrolowanym ataku śmiechawy. ludzie! wy się kuwa nawet kłócić nie umiecie. co to były za argumenty z dupy wzięte? jakby się wtrącić w tę rozmowę, trzeba by było zniżyć się do jej poziomu. niestety nie mam tak głębokiej piwnicy, trzeba by było zejść co najmniej kilometr w dół. taki reprezentowaliście poziom. jeden i drugi. wierzcie mi że jakbym był moderatorem to z grubej rury dałbym wam obu tygodniowego bana, nie patrząc na regulamin, jakieś zobowiązania. po prostu. debilstwo trzeba pielić, i to począwszy od jego korzeni. wierzcie mi czy nie, ale do teraz nie mogę wyjść z podziwu, bo został osiągnięty nowy poziom głupoty internetowej. brak konkretnej argumentacji, podstaw do kłótni. nic, zero. i teraz jakieś tłumaczenia ze strony Altaira, przecież to jest dziecinada. ile Ty masz lat? uznajcie sobie to za obrazę czy nie, ale mój pies jest inteligentniejszy, bo jak coś zepsuje to przynajmniej skruchę okazuje. co do modeste to jedynym dobrym zachowaniem jest nie udzielanie się w tym temacie, a udział w tej kłótni!? od września przedszkole czeka z jednym więcej miejscem. reasumując to wszystko. szczerze mówiąc chciałbym mieć takie problemy. wierzcie mi czy nie. jeżeli kłócicie się o takie głupoty, to nie chcę pomyśleć co będzie za jakiś czas. jak dla mnie warn to za mało, tygodniowy ban byłby w tym miejscu najodpowiedniejszy. i jeszcze jedno przysłowie, które od ostatniego czasu sprawdza się na tym forum: Dzwon najgłośniej bije, gdy pusty jest w środku.

myślę że właśnie w tym momencie powinna się skończyć ta dyskusja, bo "pokrzywdzony" nie wysnuwa inteligentnych argumentów na swoją obronę. wgl. nie ma żadnego argumentu, który by go obronił.

tyle od wujka kubussa :3

// nieee, umknął mi jakimś cudem najlepszy kąsek.

Cytat:
Napisał Maqrƴǁ Zobacz post
Boże ludzie!
Rozumiem całokształt, ale? Chyba 1 zarodek, a trzy zarodki to różnica, tak? I powiedz mi, to porównać tak jakby ktoś w kogoś kopnął, a inna osoba komuś innemu ucięła rękę. I co? Kara ta sama, tak? Śmieszne.
Czemu mam odpuścić? Bo administracja nadużywa swojej władzy?
Dzięki 10 punktom karnym od niego jestem o krok bliżej do bana, a co śmieszniejsze, warn wygasa dopiero za miesiąc.
Powiecie mi czemu tylko mnie oczerniacie? Piszę z ludźmi, i dziwią się czemu mi skaczecie do gardła, a z Motyki robicie świętoszka, bo co? Bo ma czerwony nick? Śmieszne...
Człowiek nadużywa swojej władzy, to proste i logiczne.
Jeżeli ktoś przeczytał edycję ostatniego mojego posta to wie, a jeżeli ktoś nie przeczytał to proszę. Myślę, ze śmiało mogę mówić kto stoi po drugiej stronie. A więc, Modeste napisał do Motyki taką oto wiadomość "lubie bezsensowne obrażanie sie od czasu do czasu.", co świeci tym, że zrobił to celowo, a mianowicie poddenerwował mnie. Od zawsze mnie nie lubił, a jak wczoraj na konferencji na gg kilka osób- wraz ze mną- skrytykowaliśmy jego włosy dostał ataku wściekłości, a to miała być jego zemsta.
Jeżeli administracja to jeszcze czyta, to bardzo przepraszam, ale w swoich odpoeidziach nie używałem wylgaryzmów, w przeciwieństwie do niego, w przeciwieństwie do niego odpowiadałem kulturalnie, rozumiem, ale warn celowy, ok, ale czemu dostaliśmy tyle samo pkt? Już wyjaśniłem, że chodzi mi oto, że kara była równa, a winy całkiem inne.
chyba za krótko żyjesz żeby nie wiedzieć jak działa prawo w Polsze. kto Cię oczernia, po prostu komentujemy to co widzimy. to nie jest krytyka. to jest argumentacja. kto robi z motyki świętoszka? i wgl. kto ma prawo z niego takiego robić. on tylko wykonuje swoją pracę, i co najważniejsze wykonał ją idealnie. a wiesz, powiem Ci w sekrecie: jak wykona ją źle to dostanie po dupie, wiesz bo jest takim samym człowiekiem jak my, i za złe zachowanie też należy mu się opier*ol. a jego czerwony nick, świadczy o tym, że egzekwuje prawo, na któreśmy się zgodzili. sam powinieneś wiedzieć po moich wypowiedziach że administratorzy i moderatorzy to osoby, którym też można utrzeć nosa tylko trzeba mieć ku temu podstawy, bo nikt nie jest święty i każdy popełnia błędy.
ja też lubię denerwować ludzi, ale jeżeli jeszcze nie dostałem za to warna to znaczy że robię to w granicach rozsądku i nieszkodliwie. Ty tego nie potrafisz, z resztą modeste też. wiecie co jesteście siebie nawzajem warci. podajcie sobie ręce, reprezentujecie ten sam poziom intelektualny.

wsio :F

Ostatnio edytowane przez kubuss : 29.07.2013 - 10:39
kubuss jest offline   Odpowiedź z Cytatem