View Single Post
stare 22.04.2012, 10:38   #10
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: [gra+SimPe] Jak usunąć Simów całkowicie

Cytat:
Czy u Ciebie też niektórzy simowie odznaczeni do usunięcia nadal mają normalne fotki w SimPe?
Prawie. Normalny sim ma szare tło w fotce, ten do usunięcia - niebieskie. Reszta (np. wygląd sima) niekoniecznie musi być zmieniona.

W batboksie miastowi i npc znajdują się najczęściej pod nazwiskiem "..." albo innymi, dziwnie brzmiącymi, które zapewne będziesz widziała pierwszy raz na oczy.
Patrząc w poradniku na 2 zdjęcie, to byłaby jeszcze rodz. "Macarevich" (z tym, że ja mam grę po angielsku i w polskiej wersji niekoniecznie mogą być takie obcobrzmiące nazwiska).

Jeśli u Ciebie jest ponad 1400 simów, to lepiej, żebyś szybko zredukowała ta liczbę. 40 na jeden raz to bardzo mało...
No ale sama piszesz, że nie usuwałaś miastowych i npc. Z nimi powinno być łatwiej i bezpieczniej
Jak widać na zdjęciu "roboczym" było u mnie ponad 1300 simów, a po ostatniej sesji zeszłam poniżej 1000. Uważam to za swój wielki sukces, ale dzielę się z Wami ta informacją głównie dlatego, żeby wszystkim zmartwionym uświadomić, że jest to możliwe
No i nie mówiąc o tym, że zrobiłam miejsce dla nowych mieszkańców ^^
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem