View Single Post
stare 23.04.2013, 19:36   #11
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

>> Moi drodzy, tak w ogóle to zostawiam u was mojego 666 posta!!! (specjalnie dla Mroka ) <<

No dopsz. Ogarnęłam wreszcie gazetkę, bo jakoś wcześniej nie miałam chęci do niczego, a do czytania czegokolwiek to już w ogóle... ;/
No i tym razem stwierdzam, że trochę się zawiodłam, bo nie ma mojego ulubionego działu, a mianowicie "Polecane TS2"! Why, oh why? Zawsze na niego czekam z niecierpliwością, a tym razem zonk! :< Mam nadzieję, że nie zrezygnowaliście z niego całkowicie dlatego, że większość woli trzaskać w TS3?

"Forum mówi" - muszę przyznać, że wypowiedź modeste nt. przeniesienia forum rozbawiła mnie. "co nas trzyma na tym forum??" - to jakiś żart? Mam nadzieję, że tak, dlatego nawet nie skomentuję. Co do moderatorów, zgadzam się z niektórymi opiniami. Rzeczywiście są modzi, których obecność naprawdę widać, oni coś robią, interesują się swoimi działami, ale są i tacy, którzy modami są chyba tylko dla rangi. Już nie mówię nawet o braku widoczności na forum, ale o kompletnym braku aktywności. Wyrażając chęć bycia modem trzeba sobie zdawać sprawę, że to pewna odpowiedzialność i swego rodzaju zobowiązanie do poświęcania tej godziny czy dwóch, by tu zajrzeć i ogarnąć swój dział. A niektórym chyba się nie chce tracić czasu, bo przecież są inni, którzy mogą to zrobić... Coś mi tu nie gra.

"Trochę kultury, człowieku" - jestem tym razem bardzo, BARDZO niekulturalna. Właściwie nic mnie nie zainteresowało. No, od biedy to może sięgnęłabym po "Atrofię", ale reszta kompletnie nie dla mnie. Filmy znów o wampirach (mi całkowicie wystarczył "Zmierzch"), książki znów o igrzyskach, a żeby było śmieszniej, to nawet podróbki igrzysk, czyli wszystko na jedno kopyto. Słuchajcie, ja naprawdę rozumiem, że są gusta i guściki, jeden lubi to, a drugi tamto, ale męczy mnie jedno zasadnicze pytanie: ile można?! Mnie już naprawdę mdli od tej wałkowanej od jakiegoś czasu tematyki. Nie ma nic świeżego, tylko powielanie utartych schematów. Gdzie jakakolwiek kreatywność? Czyżby autorom książek zabrakło wyobraźni? Przeraża mnie to, że od czasu mojego ukochanego "Harry'ego Pottera" ja nie mam czego poczytać, a kiedyś nad książkami siedziałam autentycznie całe boże dnie, dorabiając się nawet znacznej krótkowzroczności...

Wywiad z Noirem bardzo mnie zaskoczył, w zasadzie już na samym wstępie. Nie wiedziałam, że ma 14 lat! Sama nie wiem, czego się spodziewałam... 20? Więcej? Ta 14-tka mnie zaszokowała
Cytat:
Napisał Noir
[ulubiony serial] Queer as Folk
Mój też!!! I love you!

Po przeczytaniu artykułu o nołlajfach zaczęłam się zastanawiać, czy ja aby na pewno do tego gatunku się zaliczam (jak sądziłam do tej pory). No bo: myję się, na jedzenie nie żałuję, nie trolluję (chyba? ), zdjęć nie robię sobie, tylko moim simom, ale przed kompem spędzam praktycznie całe dnie. No i tu już przestaje być śmiesznie. Niektórzy już po prostu tak mają, że coś im w życiu nie wychodzi i siedzą w domu. Nołlajfienie z przymusu nie jest zabawne. Czasem by się chciało to zmienić, ale nie da rady. Rzeczywiście, większość z nas to są te typowe trolle, którym chyba brak w życiu rozrywek i wolą pozatruwać życie innym, tym bardziej, że w sieci są bezkarni i mogą wszystko, ale są i tacy, dla których ten monitor to okno na świat i jedyny sposób kontaktu z innymi. Na początku ten artykuł mnie bawił, ale z każdym kolejnym podpunktem mina mi rzedła, bo uświadomiłam sobie, jak ja jestem tak naprawdę postrzegana i trochę mi przykro. Chyba muszę coś zmienić w życiu. O, już nawet wiem, co - zacznę się godzinami gapić w sufit. Będzie pięknie <3
Btw.
Cytat:
(...) możemy zająć się [niespodzianka] foto-trollowaniem. Są różne metody uprawiania tegoż procederu: zabawne przeróbki zdjęć, robienie memów, odpowiadanie na wypowiedzi innych gifami
Wy offtopowe TROLLE!

O nauczycielach już nie czytałam. Wybaczcie, ale lata szkolne już dawno mam za sobą i zainteresowanie w tym kierunku zupełnie u mnie zanikło.

Na zakończenie podziękuję jeszcze tylko za wzmianki o mnie i jeszcze raz za nominację i głosy w UA. No i czekam na kolejny numer, mam nadzieję, że tym razem z moim ukochanym "Polecane TS2"!
Malin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.