View Single Post
stare 23.04.2013, 18:42   #12
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
"Trochę kultury, człowieku" - jestem tym razem bardzo, BARDZO niekulturalna. Właściwie nic mnie nie zainteresowało. No, od biedy to może sięgnęłabym po "Atrofię", ale reszta kompletnie nie dla mnie. Filmy znów o wampirach (mi całkowicie wystarczył "Zmierzch"), książki znów o igrzyskach, a żeby było śmieszniej, to nawet podróbki igrzysk, czyli wszystko na jedno kopyto. Słuchajcie, ja naprawdę rozumiem, że są gusta i guściki, jeden lubi to, a drugi tamto, ale męczy mnie jedno zasadnicze pytanie: ile można?! Mnie już naprawdę mdli od tej wałkowanej od jakiegoś czasu tematyki. Nie ma nic świeżego, tylko powielanie utartych schematów. Gdzie jakakolwiek kreatywność? Czyżby autorom książek zabrakło wyobraźni? Przeraża mnie to, że od czasu mojego ukochanego "Harry'ego Pottera" ja nie mam czego poczytać, a kiedyś nad książkami siedziałam autentycznie całe boże dnie, dorabiając się nawet znacznej krótkowzroczności...
To się nie zgadzamy, bo jest MILION książek, które warto przeczytać, a ocenianie, bo to "o wampirach" zdarzyło mi się nieraz, ale zdanie zmieniłam, bo nawet książkom z motywami przerobionymi na tysiące sposób zawsze daje szansę i muszę przyznać, że w większości przypadków właśnie mi się podobają. Niestety, ale autorom brak kreatywności, sięgają po sprawdzone pomysły, zamiast wypróbować czegoś nowego. Wiem, że w tym numerze wyszło ubogo, ale w zasadzie było to robione na ostatnią chwilę, w kolejnym numerze będzie więcej czegoś dla każdego, mam już nawet plany.
__________________
Rosemarie jest offline