View Single Post
stare 06.05.2013, 13:14   #19
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Cool Odp: FTS Newsletter 18 [20] - KOMENTARZE

Tak się zbieram z napisaniem komenta od kiedy mi wrócił net i nie mogę się pozbierać...

No dobra, to może kilka słów naskrobię na temat tego numeru gazetki.

Cytat:
Napisał Malinella Zobacz post
No i tym razem stwierdzam, że trochę się zawiodłam, bo nie ma mojego ulubionego działu, a mianowicie "Polecane TS2"! Why, oh why? Zawsze na niego czekam z niecierpliwością, a tym razem zonk! :<
Nic dodać, nic ująć, w każdej gazetce patrzę na ten dział, bo podobają mi się dodatki, które są tam prezentowane. No ale rozumiem, że matura to teraz najważniejsza rzecz i zdać ją trzeba, dlatego wybaczam
Czekam jednak na ten dział w następnej gazetce! :3

Jeśli chodzi o "Forum mówi" to raczej pominę komentowanie, bo odnośnie przeniesienia forum już się wypowiedziałam, a na temat modów wypowiadać się nie będę ze względu na to, że sama nim jestem. Mam tylko taką małą, kulturalną prośbę do Modeste, żeby w końcu się zdecydował co do zdania na temat innych, bo zmienia je jak wiatr zawieje

"Trochę kultury, człowieku" - fajnie, że wychodzą artykuły na temat książek, może w końcu przeczytam jakąś, bo zbieram się z tym już od dobrych kilku lat... Nie miałam w ręku książki odkąd skończyłam szkołę, a było to daaawno temu (dobrze przeczytaliście, to nie jest żart! ). Teraz doszedł jeszcze ograniczony czas, gdyż praca zabiera mi go tyle, że książka to ostatnia rzecz za jaką chce mi się zabrać, a tak być nie powinno. Muszę w końcu wziąć się za siebie i skusić się na jakąś dobrą powieść
Odrzuca mnie jednak fakt, że większość książek dotyczy wampirów, wilkołaków i innych "zwierząt" które mi się już przejadły, dlatego pewnie zanim coś wybiorę minie jeszcze trochę czasu.

Co do "On Top" to dziękuję za kolejne wyróżnienie Miło wiedzieć, że ktoś jeszcze pamięta o moich wypocinach.
Może wrócę niedługo do czegoś, co postanowiłam porzucić jakiś czas temu, ale póki co nie będę pisać o który temat chodzi, gdyż to nic pewnego (choć niektórzy mogą sie domyślać :>)
Żałuję natomiast, że Neville zakończył na prologu, wypada mu skopać za to cztery litery i za porzucenie gazetki również!

Horoskop Japoński, to miła odmiana od zwykłego "przepowiadacza przyszłości", w sumie cyfra 6, która mi wyszła, idealnie pasuje do mojej osoby

Co się tyczy trudnych spraw, to kiedy przeczytałam artykuł, w każdym przykładzie znalazłam nauczyciela, który uczył mnie w szkole Dosłownie występował każdy z tych "przypadków" xD Fajnie było się cofnąć do czasów szkolnych myślami :3

Jeśli chodzi o wywiady to jest to fajna sprawa, ale szkoda, że przeprowadzacie je tylko z redaktorami gazetki. Nie żebym miała cokolwiek do tego, ale chętnie poczytałabym wywiad z jakimś userem z forum, który nie należy do zacnego grona redaktorów, a takich ciekawych, pojedynczych osobistości jest w forumowym gronie sporo Choć nie powiem, nie spodziewałam się, że znajdę tu kogoś jeszcze, kto oglądał "Queer as Folk" (oprócz Malinki oczywiście ;p) i tego, że Noir jest taki młody, również się nie spodziewałam

Ach te no-life'y! Czasami chciałabym się zaliczać do jednych z nich, ale z drugiej strony cieszę się, że tak do końca nim nie jestem, choć każdy z nas ma w sobie coś z no-life'a i nie da się temu zaprzeczyć :>
Ciekawie napisany artykuł, można się pośmiać, no ale czego innego się spodziewać od Pana Mroka (z dużych liter, bo zaraz mnie poprawi ), jak dobrego tekstu z nutą humoru? :3

Bardzo fajnie wychodzi Wam ta gazetka i aż żal patrzeć, jak odchodzą kolejni redaktorzy, którzy odwalali dotąd kawał dobrej roboty. Po cichu liczę, że znajdą się chętni, którzy wprowadzą do redakcji powiew świeżości i napiszą coś równie ciekawego :3
Życzę wielu udanych artykułów, weny no i... To chyba byłoby na tyle. Czekam na kolejny numer
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline