View Single Post
stare 19.11.2009, 14:22   #27
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Cool Odp: Problem z aktualizacją 1.5/1.6

Cytat:
Napisał Analisse Zobacz post
Nie mam zainstalowanego dodatku...
Sprawdzałam wszystko co sie dało i nie widze żadnych problemów - czyli jak zwykle po aktualizacjach.
Nigdzie nie powiedziałam że to wasz problem, a jeśli tak to pokaż gdzie...

I nie musisz nazywać aktualizacji gównem i mówić że taki syf dają tylko dlatego że tobie - i innym osobom lecz nie wszystkim - nie działa (zapomniałam napisać w poprzednim poście )

sory za offtop
Dobrze... pozwól, że nazwę to tak aby nie obrażać Twojej estetyki słowa NIE POLECAM INSTALOWAĆ AKTUALIZACJI 1.5/1.6 GDYŻ JEST TO OPROGRAMOWANIE WYSOCE NIEDOPRACOWANE I POWODUJĄCE SZEROKĄ SKALĘ BŁĘDÓW W GRZE THE SIMS 3. Lepiej ?

A teraz jeszcze jedno.

Cytat:
Sory, ale czemu mówisz żebyśmy tego nie instalowali? To że tobie i iluś tam osobom nie działa, albo są jakieś błędy przez aktualizacje nie znaczy że u każdego coś jest nie tak.
Nie musisz pisać wszystkiego wprost aby się domyślić o co Ci chodziło. Tak się składa droga Analisse, że jesteś jedyną jak do tej pory osobą wypowiadającą się na forum w tym temacie (a interesują nas tu tylko nasze wypowiedzi), która nie ma żadnego problemu z aktualizacją. Dla wszystkich innych TUTAJ jest to problem, więc ze zwykłej życzliwości nie musisz robić nam przekroju swoich badań opinii o liczebności osób ogółem na świecie, w Polsce itp., które mają problem z aktualizacją a które nie, łącznie z Tobą. Interesują nas wszyscy, którzy TUTAJ zgłosili problem. Jesteś jedyna bez niego jak do tej pory a zatem chyba skala błędu tej aktualizacji jest duża. Nieprawdaż ? Ale dziękujemy Ci za informację, że u Ciebie wszystko w porządku i cieszysz się grą. Miłej gry. My mamy nadzieję, że wkrótce rozwiążemy sobie ten problem. Hmmm w ogóle temat brzmi problem z aktualizacją 1.5/1.6 więc tak zapytam z bezczelnej ciekawości. Co tu robisz, skoro nie masz takiego problemu ?

Ostatnio edytowane przez MacieK : 19.11.2009 - 14:30
  Odpowiedź z Cytatem