View Single Post
stare 29.10.2015, 18:43   #99
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Cześć ;]
Podziwiam za to, że w Twoim OJSG jest tyyyyyyyle odcinków. Gdzieś między wierszami wyczytałam, że zdarzył się u Ciebie drugi ślub tej samej pary. Sama niedawno miałam u siebie w grze taki wątek, więc postanowiłam przeczytać cały temat.
Zaczęłam od historii tej biednej rodzinki, w której wszyscy spłonęli. Było mi cholernie przykro z tego powodu - byli TAAAAAAKĄ fajną familią ci Borowikowie! Ale spodobało mi się to, że Twoje simki miały żałobę po swoich bliskich - ostatnio sama wprowadziłam coś takiego u siebie, ale nie zawsze pamiętam o tym, żeby przynajmniej dzieci chodziły na czarno przez cały simowy rok i żeby w tym czasie nie urządzać np. ślubów w rodzinie. Podziwiam Małgorzatę za to, że mimo swojego wieku zaczęła robić karierę naukowca () i że jest taką troskliwą babcią dla Julki. Wakacje miały przednie! Spoglądam też z optymizmem na nową znajomość małej czarnulki. Oby jej koleżanka (przyjaciółka?) potrafiła ją na dobre rozweselić

No ale Wichury!
Masz ode mnie wielkie brawa za to, że potrafisz grać w TS4. Że grasz rodzinnie mimo braku małych dzieci. W pierwszym poście Kazik dopiero się urodził, a już w kolejnym jest dzieckiem Fakt, że urodziwym, no ale...
Ani jednego zdjęcia niemowlęcia Gustawa? Czy to nie tylko ja uważam, że czwórkowe niemowlęta straciły swój urok?
E, co Ty gadasz - Gustaw za kilka odcinków będzie ciachem! (zaspoilerowałam sobie i miałam rację, ha!)
Odchudzanie! Retyyy, w tej części simsów jest równie hardkorowe jak w prawdziwym życiu
Chociaż pakt braci jest okrutny, to fajnie, że w ogóle jest i że kiedyś jednak docenią małą Zuzę
Pokojówka skrzynkowa wygrywa internety xDDD
No nie mów, że pod koniec 2. odcinka wszystkie dzieciaki były w tej samej grupie wiekowej?
Ha! Docenili Zuzę Ta zresztą jako nastolatka bardzo przypomina swoją mamę.
Patrycja ma śliczny ogródek ^^ Ale Antoni! Pewnie nieźle zarabia na swoich obrazach

Ciąg dalszy nastąpi ;]

Ostatnio edytowane przez Liv : 29.10.2015 - 18:46
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem