Temat: Alice Waters
View Single Post
stare 25.01.2012, 18:51   #24
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,472
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Alice Waters

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Dobra, więc Hyacinth bardziej mi się podoba teraz
Cóż, to dlatego, bo simka roboty Mefisto. Poprzednia była zrobiona przeze mnie, ponieważ Mefisto z pewnego względu nie mogła jej ukończyć na czas. No cieszę się, że nowa wersja jest lepsza. <3
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Dlaczego Alice i p. Tuckfield mają tą samą fryzurę? ;o
Przyznam się szczerze, że zupełnie nie zauważyłem tego, kiedy robiłem screena. Odkryłem to dopiero, gdy już je wszystkie skończyłem i przejrzałem, a wtedy już niestety wszystko było gotowe. W związku z tym nie proszę o wybaczenie. XDDD
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Dobra, mimo licznych błędów natury regułowo-podstawówkowej, odcinek wyszedł bardzo dobrze. Dialog między Alice i Isadorem to wg mnie najlepsza część :>
Wątek miłosny, ale nie do końca? Niecne plany Alice? Uuuu, szkoda ;( Ale z drugiej strony, skoro ja piszę o prawdziwych miłościach (no, w sumie...) i szczerych uczuciach, to musi się znaleźć ktoś, kto stworzy inną psychikę i motywy działania swoich bohaterów.
A może właśnie dlatego dalszy ciąg mnie tak bardzo zainteresował?
Opisy nie tracą na górnolotności i wysokiej klasie i chwała Ci za to. No i nie mogę Ci zarzucić, że nie zgadzają się ze zdjęciami!
[...]
9/10
Przyznam szczerze, że ten odcinek był bardzo męczący. Zacząłem go już w grudniu, a skończyłem na dobrą sprawę dopiero teraz, przy okazji zmieniając/usuwając/dodając tonę rzeczy. Mocno się zastanawiałem nad tym, jak go ludzie odbiorą, tak więc co chwila coś poprawiałem(raz poprawiłem tekst kilka razy, aby w końcu powrócić do tego, co było na początku). Powiem więc, że jestem szczęśliwy, że ten odcinek dostał lepszą ocenę niż poprzedni.
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Dobra robota, tylko nie spoczywaj na laurach za szybko xD
Żeby nie było, że spocząłem na laurach, to właśnie poprawiłem część wytkniętych błędów. Nad innymi będę musiał pomyśleć.
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Szczerze mówiąc myślałam, że Isador będzie kobietą
Mam nadzieję, że nie zmieniło to nastawienia do odcinka?
Cytat:
Napisał Mefisto Zobacz post
zapewniam Cie, Liv, Caesum nie spocznie, poki nie skonczy.
Dokładnie. Mam taką zasadę, że jeśli w robocie bierze udział również inna osoba(ty i twoje simki <3), to nie mogę jej ot tak porzucić.
Cytat:
Napisał Mefisto Zobacz post
moja opinie znasz. super zdjatka i w ogole superko <3 Kocham Cie;*
Dziękuję. <3

Ostatnio edytowane przez Caesum : 25.01.2012 - 18:56
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem