View Single Post
stare 26.10.2013, 18:08   #13
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Nie rozumiem. Wstawiasz tu swój filmik. W ogóle wstawiasz go na YT. Chyba chodzi o to żeby zebrać komentarze nie tylko pochwał ale i krytyki. Chyba chcesz wiedzieć co musisz zmienić aby widzowie chcieli z przyjemnością oglądać twoje filmy. Każdy uczy się na błędach i nie jest od razu mistrzem świata (no chyba, że jesteś z Chin. Tam się rodzą ludzie roboty.). Powinieneś do serca wziąć słowa krytyki i poprawić się. Nikt nie mówi tego żeby Ci robić przykrość. Moja opinia na temat tych filmików jest taka jak Gio. Od dzieci nie zamierzam Cię wyzywać bo nie wiem ile masz lat ale tu przyznam że nawet dzieci się tak chamsko nie odnoszą do drugiej osoby jak ty. Pohamuj emocjonalność. Ba... Nawet panowie pod monopolowym u mnie na dzielnicy się tak nie wyrażają. Dobrze, że dostałeś tego bana i może nie wiesz ale w internecie istnieje coś takiego jak etykieta. Dokładnie się zwie to netykieta. Odsyłam do wujcia googla i przeczytaj to. Mam nadzieję że wyciągniesz z tego jakiś wniosek i chociaż przeprosisz osoby które obraziłeś (mnie nie obraziłeś ale kolą w oczy twoje wypowiedzi do innych użytkowników). Albo weźmiesz to do serca albo olejesz. Mam nadzieję że jednak to pierwsze...
__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks
Privilege jest offline   Odpowiedź z Cytatem