Temat: TS1 Makeover
View Single Post
stare 02.11.2016, 19:26   #3
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: TS1 Makeover

Wracam z czymś nowym. Nie skończyłem niczego co pokazywałem wcześniej, ale za to zacząłem kilka nowych rzeczy

Na początek dwie parcele wakacyjne.
Ośrodek w lesie skupia się wokół jeziora, domki stoją jak stały, nieznacznie zmieniłem ich plan. Na razie są puste (ale chciałbym żeby w każdej była minikuchnia, chociaż nie jestem pewien czy na parcelach wakacyjnych można ustawiać lodówki i kuchenki...).






Ośrodek plażowy miał być nieco kiczowaty, w sumie w podobnym stylu do tego co zaproponował Maxis, ale coś mi tutaj nie gra...




Zacząłem też urządzać ten ośmiokątny budynek z Centrum (w sumie to takie wnętrze mogłoby być równie dobrze w Dzielnicy Showbiznesu, ale co tam




Parcela z prawdziwej Dzielnicy Showbiznesu - konkretniej jej centrum. To dosyć stara renowacja, kilka rzeczy bym teraz zmienił, ale wnętrze sklepu mi się podoba więc je pokażę








No i najlepsze na koniec - park ze Starówki. Jest prawie skończony, brakuje trochę krzaków przy stawku i miejsc na konkursy dla zwierzaków (postawię je w tej "zwierzęcej" części właśnie). No i jeszcze chcę gdzieś wcisnąć plac zabaw dla dzieci












Na razie to byłoby na wszystko. Zdaję sobie sprawę, że mam problem z powtarzalnością (szczególnie roślin), ale nie znalazłem na razie niczego więcej co by mi odpowiadało.
Wszelkie uwagi mile widziane
__________________
Shiver jest offline   Odpowiedź z Cytatem