View Single Post
stare 23.07.2012, 07:38   #68
Beatrice
 
Avatar Beatrice
 
Zarejestrowany: 27.04.2011
Skąd: Polska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 195
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Nie z tego świata

Witajcie po dłuższej przerwie hmmm... czytam sobie tak o tym nowym dodatku, niby jest fajnie, coś nowego... z drugiej strony wiem, że jak zawsze będzie pewnie szum, mnóstwo rzeczy etc. a jak zakupie dodatek i pogram miesiąc to mi się tak znudzi, że nie będę korzystać z jego funkcji. Ot, np. Wymarzone Podróże - myślałam, że będzie inaczej wyglądać, bo w zapowiedziach trochę inaczej się prezentował. Więc w końcu odinstalowałam i leży na szafce. Tak, więc pomimo zachęcającej tematyki (Wróżki i ich żywot bardzo kuszą) chyba ja jednak się nie skuszę... Podziwiam zapał niektórych, którzy kolekcjonują całą serię moim ostatnim dodatkiem jakim planuje zakupić będzie pogodowy, zresztą przy 3 części Simsów już tak nie szalałam z dodatkami jak przy 2 akcesorii żadnych nie kupowałam, myślę, że Twórcy naprawdę za bardzo chcą z nas zdzierać kasę, choćby patrzeć na ceny obiektów, pakietów w Store. Jako, że kupujemy drogą grę, a nie piracimy ją, to chyba powinni nam więcej oferować niż to co robią :/
__________________
By music to the heart ;*
Zapraszam do pobierania domków: http://pl.thesims3.com/userExchange....sona=vivanasia ;D
Beatrice jest offline   Odpowiedź z Cytatem