View Single Post
stare 23.12.2015, 14:29   #2
Miśka
 
Avatar Miśka
 
Zarejestrowany: 09.12.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasz sekret na udaną rozgrywkę

Nie wiem czy moja rozgrywka jest ciekawa, ale mi się nie nudzi. Może dlatego, że gram całymi osiedlami! Zazwyczaj gram maxisowymi rodzinkami, teraz aktualnie rozwijam rozgrywkę w Dziwnowie. Nie używam żadnych modów na skrócenie czy wydłużenie życia. Muszę za to ściągnąć moda na brak mało znaczących pragnień u simów. Nie daje im kasy za darmo i staram się, żeby nie było zbyt nudno, aby coś się działo. Lubię duże rodzinki więc gra się miło. Co do dodatków to nie mam ich dużo, bo dopiero co powracam do gry i ostatnio wolę maxis-match. Chociaż muszę trochę im podrasować domy, ale to muszą na to zarobić. Poza tym lubię czasem pożary bez czujników. Wszystko zależy od wielkości rodzinki i czy są dorośli, którzy by mogli się zaopiekować dziećmi. Domów również nie lubię budować. Wolę poświęcić chwilę na meblowanie, generalne, ale żeby później już tego nie dotykać i nie zmieniać, bo nie lubię. Nie znoszę wymyślać koncepcji na ogród... Blee nigdy nie mam pomysłów i wygląda to okropnie. Jeżeli chodzi o zdrady to średnio lubię zdradzać i psuć im małżeństwa. Wszystko zależy od rodzinki.
Ciekawy pomysł na temat miałaś.
Miśka jest offline   Odpowiedź z Cytatem