View Single Post
stare 22.08.2010, 17:19   #1
Master of Disaster
 
Avatar Master of Disaster
 
Zarejestrowany: 08.01.2006
Skąd: Dziwnowo
Wiek: 18
Płeć: Kobieta
Postów: 1,218
Reputacja: 26
Domyślnie PILNE: Nie mogę uruchomić TS Abrakadabra (na WinXP)

Akhem. Prosiłabym, aby uważnie przeczytać post, zanim powiecie, że JUŻ BYŁO.

Otóż... Odkopałam, specjalnie dla mej siostry, która miała niedawno urodziny, The Sims 1. Zainstalowałam, jak sądzę, wszystko po kolei:
- The Sims Deluxe (udało mi się skołować działające)
- The Sims Double Deluxe (jw.)
- The Sims Balanga
- The Sims Randka
- The Sims Wakacje
- The Sims Zwierzaki
- The Sims Gwiazda
- The Sims Abrakadabra (płyta się znalazła)

Instalacja odbyła się, podkreślam, bez przeszkód, a płyty są oryginalne - większość kupiłam w Empiku, a TS Double Deluxe nabyłam drogą... wymiany. Niestety, nie mogę uruchomić The Sims. Wygląda to tak: wkładam płytę od Abry, pojawia się okienko, klikam Graj -> 1024x768... pojawia się logo... i nic się nie dzieje. Jest, co prawda, proces: Sims.exe (Patrz: TUTAJ; a w zakładce "Aplikacje" nic nie ma...), ale...nic z tego nie wynika. Próby uruchamiania gry ze skrótu na pulpicie, w oknie, w trybie zgodności z Win98/ME (ja mam XP) też nic nie dały. Dodam jeszcze, że z Windowsem problemów nie mam, szwankujący napęd optyczny wymieniłam, płyta od Abry nie jest porysowana, wcześniej na Windowsie XP TS1 też mi działało... Szukałam pomocy w podobnych tematach, ale nie pomogły, a na dodatek są często już zamknięte. Naprawdę nie wiem, co mogę jeszcze zrobić. Czy jest jeszcze coś, czego nie próbowałam?

Ostatnio edytowane przez lithium : 22.08.2010 - 17:32
Master of Disaster jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.