View Single Post
stare 18.10.2014, 20:27   #2
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Kraina Czarów

Przeczytałam.
Piszesz dobrze, żadne błędy ani literówki nie rzuciły mi się w oczy. Widać, że tekst jest dopracowany. Już po tytule podejrzewałam, że będzie nawiązanie do "Alicji w Krainie Czarów", pomysł w sumie ciekawy. Początkowo myślałam też, że robisz coś w stylu własnej interpretacji książki - scenariusz taki sam/nieco zmieniony, ale ze zdjęciami z gry. Cieszę się, że to będzie coś innego, zawsze oryginalniej. Na razie jeszcze nie wyjaśniło się, o co dokładnie chodzi, ale jestem ciekawa.
Zdjęcia natomiast niezbyt mi się podobały - najbardziej rażą te ostre krawędzie. Możesz zmienić to w ustawieniach grafiki, od razu byłoby lepiej; kiedyś też tak grałam, dopiero na forum inni użytkownicy podpowiedzieli mi, że to źle wygląda. Cóż, jak się jest przyzwyczajonym to nie zwraca się uwagi. Mogłyby być też lepsze kadry, np. drugie zdjęcie lepiej wyglądałoby, gdybyś zbliżyła kamerę do postaci, bo to one powinny być tu najbardziej widoczne.
To chyba tyle. Mam nadzieję, że w następnej części dowiem się czegoś więcej o bohaterce, bo sprawia wrażenie ciekawej postaci. Czekam na kolejny odcinek!
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem