View Single Post
stare 04.05.2015, 20:52   #24
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Co was denerwuje w TS4?

Cytat:
Napisał Sovillian Zobacz post
Bardzo drażni mnie też zanikanie drzew, nieraz znalazłam sobie fajną scenerię dla sesji zdjęciowej, a drzew nie widać (i to nawet na dużą odległość). Znalazłam na to mod, ale niestety na te wielkie drzewa nie działa. O ile się nie mylę w poprzednich częściach a trybie tab kamery obiekty nie zanikały, tu niestety tak nie działa.
Działa, po jednej z aktualizacji po wciśnięciu klawisza "Tab" widoczne są wszystkie drzewa i krzewy.

Cytat:
Napisał Chwalisława Zobacz post
A mnie nic innego nie denerwuje tak bardzo, jak przeprowadzanie simów. Zrobione jest to kompletnie beznadziejnie... Trzeba przenosić "całe" miasto, żeby przeprowadzić dorosłego sima do innego domu i żeby mógł mieszkać sam.
Nie rozumiem o co Ci chodzi? Co znaczy, że trzeba przeprowadzić całe miasto, żeby sim mógł mieszkać sam? Przecież bez problemu można przeprowadzić sima z domu do domu, samego lub z wybranymi członkami rodziny.

Mnie w czwórce nic nie denerwuje, ale jeśli mogłabym coś w tej grze zmienić, to byłby to wygląd mapy. Lubiłam w dwójce patrzeć na swoje otoczenie, jak zmienia się wraz z pojawianiem się nowych mieszkańców w nowych domach, czy też przez dodawanie wybudowanych przeze mnie parcel publicznych. Tego mi w czwórce brakuje.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem