View Single Post
stare 10.07.2008, 09:04   #19
Souris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom na Slonecznej

jest genialny bo jak inaczej przecież zrobiła go sama Ilona.

To teraz moja kolej podzielić się zdaniem.

Bryła mi totalnie się nie podoba, może i się napracowałaś ale...okna wyglądają jakby były ustawione totalnie na odwal, dodatkowo nie pasują, jest tak napaćkane różnymi dodatkami, że mało co widzę, kolorystycznie nie dobrane w ogóle, bordowe ściany do jasnego brązu czy jak inaczej wolicie ten kolor nazwać.

Ogród, może i te lampy wyglądałyby estetycznie gdyby nie było ustawione tyle zbędnych przedmiotów na dworze, na przykład ta fontanna, rozumiem jest łądna ale co z tego jeśli niszczy całe pięknego ogrodu, gdybyś postawiła ją z tyłu a z przodu dała rośliny wyglądałoby o niebo lepiej. A te kafelki... wydaje mi się, że chciałaś pochwalić się płatną być może podłogą, nie lepiej byłoby dać normalne? prezentowałyby się lepiej.

Na parterze pierwszy pokój jest nawet ładny... ale tylko na pierwszym zdjęciu. Barek sam w sobie ładny, sama taki mam i oczywiście płatny ale te wina nad nim... wyglądają strasznie, nie pasują i jest to tak ustawione, że wygląda jakby zaraz miało wszystko runąć na ziemię. O Boże i ten obraz na zdjęciu gdzie jakaś simka leży na kanapie...

Łazienka, urealistyczniłaś ją aż za bardzo, tyle tam niepotrzebnych rzeczy, że szkoda gadać ale muszę przyznać rację, ładna jest.

Kuchnia ma totalnie niepasujące tapety, ale reszta jest ok mimo tych wszystkich dodatków (akcesorii).

Sypialnia i druga łazienka są ładne, dobracowane i estetyczne.

Ocena 6,7/10 (w ocenę wchodzi też bryła)