View Single Post
stare 22.08.2003, 11:07   #7
Midway
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A teraz moje fotostory


Akcja Rozwalanie

W SimCity żył Aleks Noborny. Słyną ze złodziejstwa ale kradł tak że nikt nie miał dowodów jego kradzieży. Kiedy uzbierał majątek kazał swojemu współpracownikowi ukryć łup w tajnej kryjówce. On nie posłuchał i chciał zachować cały skarb dla siebie. Aleks go złapał i zastrzelił. Niestety zobaczył to przechodzień i wezwał policję która zaraz przyjechała.
Aleks szybko uciekł do najbliższego domu. Wzioł tamtejszą kobietę jako zakładniczkę. Niestety jego karabin sam wystrzelił. On szybko z powrotem pobiegł do mieszkania martwej kobiety już tam na niego czekali policjanci. Nagle ktoś rzucił granata i Aleks korzystając z zamieszania uciekł. Noborny uciekł do swojego kolegi który był najlepszym w mieście hakerem. Opowiedział mu całą historię. Nagle policjantka przyszła do jego domu na inspekcje. Marek bo tak nazywał się haker kazał Aleksowi uciekać przez tajną windę w szafie, tajnym przejściem dojść do Marcina, największego twardziela w mieście, kolegi Marka i podać mu hasło Haker. W tym czasie Marek zatrzymał policję. Aleks zrobił tak jak kazał mu Marek. Po kilku godzinach Marek dołączył do nich. Aleks wymyślił plan skoku na muzeum. Pod słoną nocy wszyscy wyszli. Aleks rzucił się z nożem na strażnika muzeum. Weszli o środka. Marek został na zewnątrz, a Aleks z Marcinem poszli ukraść największy na świecie kryształ. Był bardzo ciężki i sporo czasu zajęło im wyniesienie go na zewnątrz muzeum. Na dworze złodzieji zauważyła kobieta i z całej siły zaczęła się drzeć . Marcin uciszył ją dwoma strzałami z karabinu. Wtedy złodzieje poszli ukryć łup. Następnego dnia Aleks poszedł na spacer po parku w którym rzadko ktoś spaceruje. Wtedy usłyszał rozmowe dwóch „Wariatów” z pomalowanymi włosami. 1 powiedział do drugiego:
- I jak? Zabiłeś Aleksa Nobornego?
- Nie. A jego jednej z poprzednich akcji nie trafiłem w niego granatem. I jeszcze przez to uciekł
- No to msz go złapać i zabić! Rozumiesz? Chodźmy do kryjówki na Bogusława 18

Aleks szybciej poszedł do ich domu i założył tam ładunek wybuchowy i ukrył się. Wariaci wchodzili do domu. Jeden z nich krzykną:
- To bomba1 Uciekajmy!
Niestety było za późno. Dom staną w płomieniach. Było słychać tylko piski i jęki z tego domu. Po chwili Aleks już nic nie słyszał. To był znak że wariaci nie żyją. Aleks wrócił do domu czekał tam na niego facet z brodą. I on powiedział:
- Aleks to ja Marek. Przykleiłem sobie sztuczną brodę żeby mnie ludzie nie rozpoznali. Pokazują nas w telewizji!
- O ***** (ocenzurowano0 ! policja tu biegnie z jakimś agentem specjalnym!!!
- Spadajmy!
Niestety zdążyli ich złapać zanim uciekli. wtedy agent z CIA powiedział:
- Jesteście aresztowani. Marcin Noworzycki nam wszystko powiedział.
- Zmusiliście go? – powiedział Aleks.
- Nie! Sam do nas przyszedł! Teraz siedzi w najlepszym hotelu w mieście. – Odpowiedział agent. Na te słowa Aleks i Marek mieli ochotę zabić zdrajcę.
Potem czekała ich rozprawa sądowa. Aleks i Marek przegrali dostali po 15 lat w więzieniu. Potem zaprowadzili ich do osobnej celi gdzie mieli odsiedzieć swoją karę i rozmyślać o ucieczce i zemście...

Jeśli chcecie moge napisać następne odcinki.CDN