View Single Post
stare 05.09.2014, 20:52   #9
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - zdjęcia i filmy z gry

Moje pierwsze zdjęcia w czwórce, a na nich Janeczka Niemoc i jej córka, Grażynka. :p Jak na razie gram tylko nimi.

Janina odpręża się w klubie. Nie ma to jak smaczny drink.



Uwielbiam tę scenkę, choć fotka wyglądałaby lepiej gdybym dała zbliżenie na dziewczynkę i misia... No ale jeszcze nie do końca ogarniałam kamerę kiedy cykałam tę fotkę. Słodko wygląda to przytulanie zabawki, powiedzcie, że nie. :p



Grażynka spotyka swojego tatę, Piotra. Pomimo, że uczucia pomiędzy nim, a Janiną się ochłodziły i nigdy nie zamieszkali razem, nie zapomniał on o swoim dziecku.



Wybrałam dla Grażynki cechę "aktywna" i dziewczynka spędza wiele czasu na aktywnej zabawie w parku.



Starałam się, by moje postaci spróbowały różnych rzeczy, ale tylko raz wysłałam dziewczynkę na ryby, więc jeszcze nie wiem jak wygląda w czwórce wędkarstwo... Ba, jeszcze nie wiem większości rzeczy o grze. :p



Znowu zdjęcie Grażynki.



Z dziewczynki stała się pilną uczennicą liceum.



Gdy przeszła w wiek nastolatki, mogłam dla niej wybrać drugą cechę, więc jest już nie tylko aktywna, ale też kreatywna. Postaram się, by jak najbardziej rozwinęła kondycję i umiejętność malowania.



Kolejna fotka. Uchwyciłam na niej moment, w którym wybrałam opcję, by Grażynka "zapytała Janinę o bara bara". Nieźle! Można uświadomić dziecko. :p



Tutaj Grażyna uprawia biegi. Moim zdaniem jest nawet zbyt podobna do matki; ma niemal takie same rysy twarzy... :p


Ostatnio edytowane przez Piwusia : 05.09.2014 - 20:57
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem