View Single Post
stare 20.05.2015, 15:26   #13
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 V.S The Sims 4

Ja do czynienia z czwórką miałam tylko u koleżanki,ale po kilku wizytach i grania z nią sądzę,że moim zdaniem TS3 jest lepsze.Jest trochę tych powodów do negatywnego podejś ia do grania w TS4,więc może wypiszę tylko kilka:
1.nie podoba mi się to,że znowu Simowie są uwięzieni w sześcianie,to jest żeby iść na inną parcelę trzeba poczekać,aż gra dane miejsce załaduje,zupełnie jak w TS2.
2.Nastroje-ich wprowadzenie nie daje dużych zmian ,a w niektórych przypadkach dziwi mnie to,że pozytywny nastrójnik jeszcze bardziej dołuje Sima.
3.Interfejs-wiem,że twórcy chcieli byśmy jeszcze lepiej mogli obserwować,co robi Sim,ale tak powciskane po kątach różne opcje trochę powodują,że granie robi się mniej komfortowe.
4.Tryb Kupowania-szału nie ma.Wkurza mnie segregacja rzeczy pod różne bliżej nie określone kategorie.Czasami trudno się połapać,co gdzie jest.

Myślę że tyle narazie starczy.MOŻE przekonam się do czwórki jak wyjdą inne dodatki,między innymi Zwierzaki.Jeśli nieco poprawią (i wprowadzą) konie to myślę,że będę grać
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem