View Single Post
stare 19.07.2011, 18:18   #29
EmoAndRoll
Guest
 
Postów: n/a
Question Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Pomożecie znowu? Mam problem podczas instalacji .Wyskakiwał mi błąd podczas uruchamiania The Sims 2 Podróże, więc jak mi doradzono, postanowiłam przeinstalować grę. Teraz mam kolejny problem. Skopiowałam folder "Downloads" (żeby nie stracić ściągniętych z internetu dodatków) i chciałam zacząć grę od nowa, bez save'ów.Jednak mój komputer bardzo mi to utrudnia . Zaakceptowałam pierwszy komunikat, po czym przy wyborze miejsca do instalacji wybrałam "typowy użytkownik" i oczywiście wyskoczył mi komunikat: "W tym katalogu zainstalowana jest już gra The Sims 2 lub jeden z jej dodatków. Zainstalowanie tutaj dodatku spowoduje błędne działanie gry. Proszę wybrać inne miejsce instalacji." No to dobra, naciskam "użytkownik zaawansowany" i wybieram jakieś inne miejsca, ale oczywiście za każdym razem wyskakuje mi: "Nie można instalować w wybranym katalogu, gdyż może to spowodować niestabilność systemu". Co mam zrobić?
PS. Wszystkie płyty mam oryginalne


Zrobiłam na dysku D folder "EA Games" do niego dodałam folder "The Sims 2" i zadziałało.Tylko teraz boje się, czy gra będzie dobrze działać. Jak myślicie?


NIE DZIAŁA! Znowu pojawia mi się komunikat "Gra The Sims 2 Podróże nie została zainstalowana lub została zainstalowana nieprawidłowo. Zainstaluj ją po raz pierwszy lub zainstaluj ponownie." CO MAM ZROBIĆ?

Ostatnio edytowane przez EmoAndRoll : 19.07.2011 - 18:52
  Odpowiedź z Cytatem