View Single Post
stare 29.05.2009, 08:04   #10
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Porady (FAQ)

Cytat:
Napisał Fizzly Zobacz post
Da się. Korzystasz z przycisku "Zmień aktywną rodzinę", koniecznie ZAPISUJĄC grę przed zmianą rodzinki.
A nie zgodzę się z kolegą co do konieczności zapisu przed zmianą aktywnej rodziny. Odkryłam to całkiem przypadkiem, gdy chciałam sprawdzić czy czasem dzieci z mojej zaginionej rodziny nie trafiły do ośrodka adopcyjnego. W losowo wybranej rodzinie kazałam simowi adoptować dziecko i nie chciałam zapisać tego stanu gry, więc zmieniłam aktywną rodzinę bez zapisu. Sim nadal miał to niezapisane dziecko
Wychodzi na to, że niekoniecznie trzeba zapisać grę przed zmianą aktywnej rodziny, aczkolwiek zawsze lepiej to zrobić na wypadek losowych zdarzeń, takich jak na przykład nagły brak prądu

Co do kodów i polepszania simowego nastroju za ich pomocą to jestem zdecydowanie na nie. I żałuję, że przeczytałam o możliwościach testingCheatsEnabled, bo teraz będzie mnie korciło, żeby od czasu do czasu tego użyć
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem