View Single Post
stare 16.01.2012, 09:09   #19
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Damy Radę...?

Dobra, teraz miejmy nadzieję, że nie straciłam całkiem wprawy w komentowaniu FS xD

Cytat:
A dokładniej jakby troskliwy starszy brat, prowadził młodszego do przedszkola.
Chrupciu, Ty naprawdę masz coś z tymi dziećmi
Cytat:
Idąc tak razem, obaj mężczyźni wyglądali, jak bracia.
Drugi przecinek zbędny (Rudzielczyni, Twoja korekta w interpunkcji jest podejrzana, bo sama masz trochę problemów z przecinkami xD)
Cytat:
Brunet wsiadł do auta, zaparkowanego obok cmentarza.
Bez przecinka.
Cytat:
Już w podstawówce zakładali się o to, który z nich będzie miał więcej dwój, a potem, kto szybciej je poprawi.
Ciekawe zakłady! xDD
Cytat:
Ci dwaj różnili się prawie wszystkim.
Bez "Ci dwaj".
Cytat:
Jedyne, co ich łączyło, to niezwykła upartość.
Eh!
Cytat:
W pomieszczeniu nie wiadomo skąd znalazł się pan Zdziś, który stał oparty głową o fotel, a na tyłku miał przyklejoną kartkę z napisem „Do roboty”.
Pan Zdziś rządzi! <3
Cytat:
Drzwi biura detektywa Czechowskiego, po raz kolejny zamknęły się z hukiem.
Przecinek.
Cytat:
po czym wskazał na fotel, stojący naprzeciw niego
J.w.
Wgl przyczepię się wyglądu Radka (tak, imię znajome xD) z tego zdjęcia. Czemu ma czarny zarost, tlenione blond włosy i rude brwi? Jakiś mieszaniec z niego czy co?
Cytat:
Przychodzę do ciebie, jako klient
Przecinek.

Cytat:
- Nic z tego – burknął Czechowski. Znajdziemy ci jakąś fajną dziewuchę i od razu lepiej się poczujesz.
Zapomniałeś o myślniku.
Cytat:
Opowiedziałam mu, historię o moim mężu, zabijającym moich kochanków.
Pierwszy przecinek zbędny.
Cytat:
Ja zapłacę za panią.
Tą.
Cytat:
Igora G...
Igor G. to mój ulubiony Sim! xDD I umarł ze starości

Odnoszę wrażenie, że nic się nie trzyma kupy, ale się nie martwię bo wiem, że w pewnym momencie zrobi się z tego logiczna całość.
Opisy bez zarzutu, masz dużego plusa za brak powtórzeń, trafne stwierdzenia i dawkę śmiechu Czyli jest po prostu tak "chrupciowo" i tak trzymaj
Odniosłam wrażenie, że Twoje FS przez mnogość różnorodnych "pobocznych" (w normalnym FS; u Ciebie one grają póki co pierwsze skrzypce) wydarzeń jest takie bardzo inne a zarazem oryginalne. Błędów rzeczowych też się jako takich nie dopatrzyłam.
Poza tym Twoje nowe dzieło jest bardzo składne i napisane Twoim językiem - prosto i wyczerpująco.
I słówko do autorki zdjęć: odkąd przestałam lubić bylejakość i pseudorealizm rzeczy oferowanych na większości simowych stron na necie, niektóre rzeczy do mnie nie przemawiają (np. trawa na cmentarzu czy sposób, w jaki zrobiłaś grób). Ujęcia same w sobie są OK, ale w związku ze swoimi osobistymi preferencjami przesadzona realistyczność na zdjęciach mi się nie podoba.

8,5/10
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem