View Single Post
stare 26.03.2012, 21:51   #12
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rzeczy, których NIE WOLNO robić w grze / Uszkodzenie otoczenia

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
spróbowałam wyrzucić roztrzaskaną urnę (w sensie do kosza) i okazało się, że plik postaci tego sima nie uległ uszkodzeniu
To już byłoby przegięcie, gdyby taka "pierdółka" miała mieć wpływ na kondycję otoczenia - a wszystko przez niedopatrzenie twórców.
Wielki szacun za stworzenie tak precyzyjnie napisanego poradnika! (wiem, że to tłumaczenie, ale jednak musiałaś poświęcić temu trochę czasu). Na pewno się przyda

EDIT:
Wiecie, co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze? Z ciekawości odpaliłam tego HoodCheckera i okazało się, że moje świeżutkie Miłowo (już drugie, w tak krótkim odstępie czasu) posiada jakieś braki! Dla jasności: do tej pory zdążyłam tylko przebudować domostwo Ćwirów i dokonać korekty wyglądu wszystkich grywalnych rodzin w okolicy, więc grać jako tako nie grałam. Okazuje się, że wszystkie błędy spowodowane są brakiem pliku drugiego sima, z którym wcześniej (a więc za czasów pracy nad grą) miały do czynienia niektóre postacie z Miłowa... Mam nadzieję, że przez to niedopatrzenie twórców, dwójka nie sypnie mi się za jakiś czas

Ech, gdybym wcześniej znała ten program, może nie musiałabym kasować całej okolicy, w której grałam ładnych parę lat :<
__________________

Ostatnio edytowane przez ultraviolence : 27.03.2012 - 13:18
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem