View Single Post
stare 29.01.2009, 20:06   #4
=>kl@udiaa<=
 
Avatar =>kl@udiaa<=
 
Zarejestrowany: 02.12.2003
Skąd: Wrocław
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 46
Reputacja: 10
Post Odp: Płyta nie chce się wczytać.

Ja też mam problem z Osiedlowym Życiem, od 4 miesięcy nie mogę grać bo podczas wczytywania, zawiesza się i nie idzie dalej. Mój komp odnajduje płytę, włącza się gra ale po pierwsze nie ma simsowego filmiku na początku przed wgrywaniem, tylko od razu ( o nie tak od razu bo czarne tło jest około 1-2min)przechodzi do okna ładowania a tam zawiesza się na etapie "Dorabianie kluczy do mieszkań" czy coś w tym stylu (polowa ładowania). I zawsze w tym samym momencie.

Myślałam, że wina dodatków (jak zawsze) więc odinstalowałam wszystkie Simsy i poczęłam wgrywać na nowa po kolei każdy dodatek no i nie działa nawet "na sucho" tj. The SIms 2 + wszystkie dodatki, bez dodatkow z neta ani moich rodzin. Zawiesza się w tym samym momencie i jedynym ratunkiem jest Menadżer Zadań - The Sims 2 OŻ - BRAK ODPOWIEDZI, zakończ zadanie.

Co może być przyczyną, proszę o pomoc.
Może porysowana płyta? Nie używałam jej długo, bo gra działała tylko od premiery do końca pażdziernika, a więc miesiąc. Jest mała ryska, ale nie takie rysy miały inne simsy i działały.
HELP!!!

Oczywiście wszystkie Simsy orginalne.

Komputer nowy, kupiony w sierpniu, laptop HP, parametry:
MS Windows Vista SP1
Intel Core2 Duo CPU T5550 1.83GHz (procek)
2,0 GB RAM
NVIDIA GeForce 8400M GS (grafika)
DYSK C 120 GB wolnego miejsca

Ostatnio edytowane przez =>kl@udiaa<= : 29.01.2009 - 20:22
=>kl@udiaa<= jest offline   Odpowiedź z Cytatem