View Single Post
stare 02.04.2015, 11:21   #18
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - Witaj w Pracy

Mam już i jak narazie bardzo mi sie podoba Do tej pory wypróbowałam własna firmę, simka otworzyła galerie i sprzedaje własne obrazy. Zatrudniony pracownik zamiast pracować stoi i gada z ludźmi wiec go wywalilam i działam sama. Z doświadczenia są punkty które mozna ciekawie wydac podobnie jak to bylo w Sims 2. Gralam takze detektywem i lekarzem. Swietne! Lekarz ma w czasie pracy dodatkowe zadania, np. wizyty domowe albo wybuch choroby zakaznej ktora sie trzeba szybko zajac, zrobic testy i wyslac probki wirusa. Nie jest wcale tez tak latwo! Dwa razy nie udalo mi sie dobrze zdiagnozowac pacjenta i zrobilam mu niepotrzebna operacje, ups, nie bylo to dobrze docenione i czasem trzeba sie niezle nameczyc caly dzien zeby dojsc na co choruje pacjent! W detektywie nie widzialam naglych zdarzen jeszcze, ale nie mozna sie nudzic, mozna rozwiazywac wlasna sprawe, lub patrolowac ulice. Jak narazie nie zauwazylam bledow, moze poza tym, ze pracownik wdaje sie w rozmowy i klienci zamiast kupowac to stoja i gadaja wieki, ale zobacze dalej. Malo parcel niestety, dla kogos kto oczekiwal nowego miasta i wielu dodatkowych miejsc na domy bedzie zawiedziony niestety, ale poza tym gra sie ciekawie. Jestem ciekawa wlasnej kawiarenki / piekarni ale poki co lekarz i detektyw pochłonęli mnie na dluzej.

Ostatnio edytowane przez Mrufka : 02.04.2015 - 11:28
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem