Temat: Senses
View Single Post
stare 26.07.2013, 13:24   #11
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Senses

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
Znam tego gościa z książki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!
Noooooo coooooooo tyyyyyyy?!?!?!?!?! XDDDD

Cytat:
Masakra, Hidden Passion mam przed oczami
Ej, jaka masakra, co? Z tego co pamietam, to H.P ci sie bardzo podobalo :>

Cytat:
Nie no, teraz już wiem, czemu chciałeś żeby to zobaczyła ty perwersie jeden xD
Haha, ty jeszcze perwersji w moim wykonaniu nie widzialas xDtak, mowie o mozliwym nastepcy hp xd

Cytat:
Pomysł z książką miażdży, masz gdzieś taką pod ręką?
Tak sie sklada, ze mam. Ale nie ksiazke, bo cos lepszego bo konkretnego czleka. Wlasnie ci odpisuje na komenta xDDDDD

Cytat:
Świetnie Ci to wyszło, jak zwykle zresztą! <3
dziekuje :3

Cytat:
Uwielbiam oglądać te Twoje cudeńka, zawsze się przy nich rozpływam, robisz świetne filmiki i domyślam się, że stworzenie takiego cacka zajmuje trochę więcej czasu, niż napisanie mi odcinka FS
No coz, nie wiem ile ci zajmuje tworzenie 1 odcinka FS, ale podejrzewam, ze nie 3 miesiace A tyle wlasnie mi zajelo zrobiebie Senses. Przy czym, pierwsze 2 miechy zajelo mi tworzenie storyboard'u, doskonalenie juz zrodzonego w glowie pomyslu, szukanie roznych dodatkow i krecenie pierwszych scen. Natomiast samo nakrecenie wiekszosci i zmontowanie jej, zajelo mi z miesiac. Wiec troche czasu trzeba poswiecic

Cytat:
Sony Vegas to dla mnie czarna magia, chociaż mam go zainstalowanego na kompie, chyba muszę poprosić Cię o jakieś korepetycje
Nie chce cie dolowac, ale mi doskonalenie warsztatu zajelo grubo ponad 4 lata... xD

Cytat:
Ach no i zapomniałam dodać, że muza jest świetna!
Ciesze sie, ze ci sie spodobala!
AAAAA w tym calym amoku, zapomnialem napisac co to za utwor! Co nie ogar xD
A wiec kawalek to: Spark7 Vs. Nds And Blue - Senses
To tak, gdyby ktos chcial sobie ta nutke umiescic na kompie, czy gdzies

Cytat:
Dobra robota Donie!
Dziekuje i dziekuje ci za komcia, rudzinko! :3


A i mialem jeszcze napisac, ze zdziwilo mnie to ze nie napisalas tego, co na moim Fejsie kiedy publikowalem tam trailer do tego klipu. A mianowicie chodzi mi o twoje pytanie: "czemu bohaterka nie jest ruda?" XDDDDDDDDDDDDD
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.