View Single Post
stare 08.05.2018, 11:02   #2183
natalciaaa
 
Zarejestrowany: 18.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Hej! Czy ktoś tu jeszcze gra w TS 2 i będzie w stanie mi pomóc? Pojawił się u mnie dziwny problem. Mam wszystkie dodatki + akcesoria. Płytki nabyłam oryginalne, wszystko działało pięknie. Nagle bez powodu, z dnia na dzień przestało. Jeszcze 4 dni temu normalnie grałam, a wczoraj wkładam płytkę, odpalam i: "Proszę włożyć oryginalną płytę...". Wyjęłam, włożyłam jeszcze raz, nawet kompa zresetowałam. Nie pomogło. Dalej to samo. A przecież płytka jest oryginalna i przez ostatnie miesiące na niej grałam. Wszystko było ok.

Stwierdziłam, że może ta konkretna płytka się uszkodziła. Więc odinstalowałam ten jeden ostatni dodatek, zainstalowałam ponownie, udało się, weszło. Za pierwszym razem. TYLKO przy pierwszym uruchomieniu. A potem? NIC. Płytka się ładuje (słyszę, że "mieli" w środku), odpala się Sims2Lancher, ale jak kliknę "Graj"... Nic się nie dzieje. Gra się nie odpala. Zrobiłam takie reinstalki kilka razy, kilka dodatków wstecz. Za każdym razem to samo. Gra się normalnie instaluje, odpala pięknie za pierwszym razem, natomiast po wyłączeniu, przy próbie ponownego włączenia, nic. Mieli płytkę, ładuje się Lancher, klikam "Graj" i nic się nie dzieje. Macie na to jakiś pomysł? Miesiącami gralam na tych płytkach, na tym kompie i wszystko było ok i nagle pyk, nie działa.
natalciaaa jest offline   Odpowiedź z Cytatem