View Single Post
stare 04.03.2017, 15:27   #33
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 V.S The Sims 4

Wstrzymywałam się przed porównaniem sims 3 i 4, tak samo jak jakiś czas temu przed w ogóle próbą zagrania w czwartą część. Myśląc o tym teraz i mając obie części na komputerze, myślę że jednak trzeba iść z duchem czasu i TS4 wcale nie jest takie złe. Każda część miała w sobie coś innego - 2 niepowtarzalny klimat i pierwsze wow, odnośnie grafiki, możliwości.. 3 jak dla mnie przez długi czas była grą wręcz idealną, może wynikalo to z tego ze nie doświadczałam w niej za dużo bugów, dopiero po latach zaczęło przeszkadzać mi opóźnione renderowanie przy tak zaawansowanym otoczeniu, otwartym świecie. Czwórka? Podchodziłam do niej jak do ognia, do czasu w sumie wydania aktualizacji z małymi dziećmi. Myślę ze nawet w tej części, da się wyłuskać to co najlepsze, wśród wielu złych opinii i z niediepliwością czekam min. Na dodatek zwierzaki. Trzeba przyznać że ilość parcel szczególnie mieszkalnych nie powala, ale nie razi to az tak w momencie gdy mozemy podróżować między różnymi światami. Kreator stwórz sima, zarówno jak tryb budowania przenoszą simy na zupełnie nowy poziom, bardzo mi sie podobają, choć przydałoby sie trochę więcej lub zmienionych aspiracji, te nie do końca mi odpowiadają. Wielozadaniowość to coś co bardzo urozmaica życie moich simów, tak samo podobają mi sie kariery z którymi można pogrywać w Witaj w pracy, co trochę zrekompensuje małą ilość karier na początku gry. Wbrew wszystkiemu podobają mi sis emocje simów, może dlatego ze podchodzę do nich z dystansem, ale budzą one uśmiech na mojej twarzy. Małe dzieci? Duży plus, maluchy są urocze i uwielbiam z nimi pogrywać. Nawet zamknięty świat jest w porządku i o dziwo nie żałuję ze nie jest otwarty, bo gra jest bardzo zoptymalizowana, ładnie szybko działa, ładuje się tak jakbym tego jako gracz oczekiwała. Dużo nowych umiejętności które sim może rozwijać, jedyne co to denerwuje mnie ze duzo sim uczy sie przypadkiem, mimowolnie mimo że nie chce ich rozwijać. Grając godzinami w ts4(pożera mój czas niestety jak nic innego) nie czuje potezeby wrócić do 3 choć gram już jakis czas. Może to sie zmieni, ale myślę ze to tylko kwestia czasu do większego update albo dodatku
__________________
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem