Temat: Pokolenia
View Single Post
stare 31.07.2017, 21:37   #103
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 198
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Pokolenia

Ponad rok temu wrzuciłam tutaj posta z rodziną Martyniuków, którzy dalej w mojej grze funkcjonują! (nie tak prężnie jak dawniej, ale grunt, że do przodu ) A że wzięło mnie ostatnio na grę nimi, to postanowiłam zrobić coś w stylu update'u. Niestety nie mam ich WSZYSTKICH na jednym wspólnym (i zapewne ogromnym) zdjęciu, bo to już nie było na moje nerwy i cierpliwość, ale za to podobnie jak w poprzednim poście nieco po porcjowałam ich na mniejsze składowe rodziny


Jak można było zobaczyć w poście wyżej protoplastami Martyniuków byli Andrzej i Roma (Galon). Niestety nie ma ich już w pikselowym świecie[*]

Ich najstarszym dzieckiem z pięciorga jest Mikołaj, którego linia rozwija się dość aktywnie


większa wersja

Najstarsi są oczywiście Mikołaj i Aurora (Sienkiewicz, oboje prawie 70 lat). Po lewej stronie zdjęcia widać Samuela i Karinę (Czyżewską, ci z kolei mają po 43 lata). Są rodzicami nastoletnich Aarona (17) i Anety (15). Po lewej stronie młodsza siostra Samuela - Gabriela z mężem Korneliuszem Fręchem (oboje 32 lata). Ich dziećmi są Weronika (7) i Artur (5).


Następnym potomkiem Andrzeja i Romy jest Kamil (58)

większa wersja

Jego żoną została Lucyna (Stępień, 55). Mieli tylko jedno dziecko - Beatę (37), która wyszła za Gilberta Żonkila (38). Ci z kolei powołali na świat Emiliana (15)

Środkowym dzieckiem Martyniuków była Liliana, niestety zmarła na kilka lat przed tym zjazdem :C

większa wersja

Na zdjęciu widać jej dwóch synów ze związku z Teodorem Bąkiewiczem (jego też brak na zdjęciach, nie chciał przyjść): Mariusza (26) i Leonarda (20). Jasnowłosa ślicznotka to Liwia (5), córka Mariusza z jego dawno zakończonego związku z Anią Piotrowicz.

Za czwarte dziecko uchodzi Ariana (51), chociaż równie dobrze mogłaby być piąta. Ma bowiem brata bliźniaka

większa wersja

Wyszła ona za Piotra Przybyszewskiego (51), z którym ma córkę Martę (17).

Ostatni z Martyniuków - Ryszard (51), to gospodarz całego zjazdu

większa wersja

Żoną Rysia została Daria (Rokosz, 51). Para doczekała się trójki dzieci: Jadwigi (23), która niedługo wyjdzie za Gerarda Bieleckiego (25), Aleksandra (16) i Laurentego (7)
Annetti jest offline   Odpowiedź z Cytatem