View Single Post
stare 04.04.2012, 20:04   #14
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 13[15]-Komentarze

Ja też czuję lekki niedosyt, bo również czekałam na działy, których akurat nie ma, no ale mówi się trudno i żyje (czeka) się dalej (mam tylko nadzieję, że nie będę tego powtarzać również następnym razem ).
Nie będę ukrywać, że tak naprawdę najważniejszym dla mnie działem jest "Wiadomości z forum" - jako użytkowniczka tegoż forum, chcę wiedzieć, co się tutaj dzieje, bo nie we wszystkich tematach się udzielam, nie wszędzie zaglądam, więc nie wiem, czy mnie coś czasem nie omija gdzieś z boku. Są działy w gazetce, do których nie zaglądam w ogóle, bo od tego mam inne, ulubione portale. Ale, ogólnie mówiąc, cały pomysł "Newsletter'a" mi się podoba, żałuję tylko, że pojawia się tak rzadko (2 miesiące to jednak dla mnie trochę długo .

A co do tematu "ochłapów"... No cóż, użytkowników na forum jest wielu, a każdy z nas jest inny. To, co śmieszy jednego, niekoniecznie będzie bawić drugiego, podobnie jak jedni mają dystans do siebie, zaś inni niekoniecznie lubią takie "uwagi" pod swoim adresem. I problem w tym, że pisząc o kimś, nigdy nie wiadomo, na jakiego odbiorcę się trafi. Dlatego może trzeba by ująć temat w jakiś inny sposób, aby uniknąć nieporozumień i niepotrzebnych spięć. Złagodzić nieco ton, ale jednocześnie nie rezygnować z tego przewrotnego żartu. Przecież to forum ma służyć rozrywce, a nie jakimś dziwnym, nerwowym sytuacjom. Po co te kwasy. Myślę, że lepiej ich unikać, niż potem się tłumaczyć.

btw.
Cytat:
Napisał Oxygen
(...) O, i nawet w rankingu się znalazłam!
A ja nie, chociaż też niedawno nick zmieniłam. Chyba jeszcze za krótko tu jestem.
Malin jest offline