Temat: Vorg
View Single Post
stare 29.07.2010, 16:16   #7
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał _natalia_ Zobacz post
Podoba mi się.
Będę czekała na odcinek.
Tylko dlaczego taki krotki ten prolog.
Prolog to tylko wstęp do opowiadania, nie chciałam pisać nic długiego, żeby tego nie psuć

Cytat:
Napisał foda-se Zobacz post
pomijajac tematyke sci-fi, tooooo... cholernie mi sie podoba! w koncu cos naprawde zlowieszczego, przerazajacego, z pazurem, hehe. mam nadzieje, ze sie utrzyma w takim klimacie... na pewno bede zagladac =D no i nic wiecej nie napisze, bo duzo sie nie dzialo poki co
tak, klimat tego FS będzie cały czas utrzymywał się na takim poziomie jak prolog
miło mi, że się podoba

Cytat:
Napisał Vipera Zobacz post
Yeeeee moja Nirryti mogłaby się z nim umówić na piwo
Mnie tam się podoba i już nie mogę doczekać się pierwszego odcinka. Dajesz, dajesz rudzielcu
z umówieniem się na piwo, nie widzę problemu
odcinek już niebawem

Cytat:
Napisał ..:Nadzieja:.. Zobacz post
Zaskoczyłaś mnie. Tego się nie spodziewałam. Ale zaczyna mi się podobać Czekam na kolejny odcinek. Pozdrawiam
Bardzo mi miło, że kogoś zaskoczyłam

Cytat:
Napisał Gold_Chocolate Zobacz post
No,no zupełnie inne i zupełnie... superowe.! <wybuch radości , fanafary > Bardzo mi się podoba coś czuję , że to opowiadanie będzie trzymać w napięciu Czekam na next. No i oczywiście już wiesz , że JA Justyna (tutaj znana jako czekoladka) jestem twoją stałą czytelniczką.
Wiem, że jesteś stałą czytelniczką, z czego bardzo sie cieszę
Postaram się, żeby było pełne napięcia, od początku do końca


Dziękuję wszystkim za komentarze, nie spodziewałam się, że to sie może komuś spodobać współczynnik mojej weny utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie ostatnimi czasy więc odcinka spodziewajcie się prędko
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem