View Single Post
stare 27.03.2007, 22:37   #1
dragon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Główne/ulubione rodziny

Jaka jest wasza główna rodzina do której podporządkowujecie inne (ja przynajmniej tak robię) Oto ich zdjęcie jak narazie i historia.

Co wychodzi dodatek zaczynam to od nowa. Nie wiem czemu nie mam ochoty zapisywać tej rodziny, lubie ją zaczynać od nowa.

Najpierw tworze Cortez'a El Rey, potem biore jakikolwiek domek i awansuje w karierze biznes, kiedy już moge zamieszkać w tym drugim największym domu w Miłowie (Te zamczysko jest bleee) wprowadzam się tam, Nina Kaliente akurat przyłapała Dona na zdradzie ze swoją własną siostrą, idzie się upić w barze gdzie spotyka Cortez'a. Od razu nawiązuje się między nimi chemia. Po kilku randkach on się jej oświadcza i zamieszkują razem. Nina godzi się z siostrą i Donem. Biorą wspaniały ślub i 9 miesięcy po nocy poślubnej rodzi im się Monica. Rodzice są tak uradowani maleństwem że postanawiają postarać się o jeszcze jedno dziecko. O dziwo Nina (zawsze) za drugim razem zachodzi w ciąże bliźniaczą i wkrótce urodzą się Enricke i Carlos.

A o to ich fotka



Jak urodzą się bliźniaki to dam kolejną

Wklejacie też swoje ulubione rodziny.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.