View Single Post
stare 04.02.2014, 13:37   #3
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Last Dreams

Cytat:
dopiero teraz zdecydowałam się napisać porządną historię na tym dziale
Ale na dziale nie ma żadnego napisu "porządna historia" (za to jest "The Sims Fotostory"), albo ja czegoś nie zauważyłam
Cytat:
- Córciu - mama zwraca się do mnie cichym głosem, połykając łzy - doktor cię do siebie prosi.
- Córciu - mama zwraca się do mnie cichym głosem, połykając łzy. - Doktor cię do siebie prosi.
Zapis dialogów...
Cytat:
a występowanie raka w moim organiźmie pewniejsze niż kiedykolwiek.
Będąc chora na grypę też powiedziałabyś "mam grypę w organizmie"? (tak, pisze się przez "z", nie "ź") Już prędzej - "mam w organizmie wirusa grypy".
Cytat:
Nie umiem pogodzić się z zainstniałą sytuacją, bo w końcu, dlaczego właśnie ja?
Peryfrazując wypowiedź bohaterki: "Kim to ja jestem, żeby się godzić się na taką kolej rzeczy?!"

Quinn chyba nie wpadła na to, że nawet bez chemioterapii choroba będzie dla niej męcząca? Nowotwory i inne dolegliwości nie są po to, żeby nam ułatwiać życie, w przeciwieństwie do leczenia. Wybrała śmierć, osobiście nie zgadzam się z tym wyborem, bo jest zwyczajnie mega egoistyczny. Powiedzmy, że w ciągu tych 5 lat ktoś się w niej zakocha - co wtedy? Co z rodzicami i przyjaciółmi - czy nic dla niej nie znaczą? Nie sądzę, żeby zmieniła zdanie, bo wtedy nie byłoby FS. Zdaję sobie doskonale sprawę, że prościej jest po jakimś czasie uśmiercić główną postać, a zanim to nastąpi, uczynić jej życie beztroskim. Poniekąd przewidziałam też zakończenie tego FS. W sumie nie może się inaczej zakończyć, bo co innego tu wymyślić? Zmienić główny wątek? Nie, choroba dziewczyny jest dobra. Więc całą resztę trzeba do tego dostosować.
Po przeanalizowaniu Twoich zdjęć pod wpływem komentarza Lubie stwierdzam, że ma rację. Wszędzie ta sama tapeta? Dzięki Bogu, tylko parę razy w swoim życiu byłam w szpitalu i nie zwróciłam uwagi na to, że każde pomieszczenie ma takie same ściany (a wzrok mam dość "czujny" .

Niemniej jednak czekam na zapowiadany ciąg dalszy.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem