Temat: TS1 Makeover
View Single Post
stare 05.08.2016, 19:17   #2
Paździoch Menda Złośliwa
Archeolog Renesansu
 
Avatar Paździoch Menda Złośliwa
 
Zarejestrowany: 01.09.2012
Skąd: Gliwice
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 216
Reputacja: 56
Domyślnie Odp: TS1 Makeover

Dlaczego jeszcze żodyn tego nie skomentował?! Czekacie aż Paździoch będzie miała wolne w pracy?!

No to zacznę.
Nie leżą mi klimaty nowoczesne, ale kłaniam się niesamowicie nisko za każdym razem, kiedy widzę jak najszersze wykorzystanie Maxisa, gdyż nie jest to najłatwiejsze, głównie ze względu na estetykę "od czapy" niektórych przedmiotów (wiem, że ta gra to parodia życia) jak i niewielką ilość przedmiotów w ramach konkretnego zestawu (chociażby zestaw z Abrakadabry składający się z drewnianego łoża, ławki, krzesełka i na tym koniec, nawet stolika nocnego nie zrobili). Mimo ukłonów w stronę wykorzystywania Maxisa muszę pochwalić też ściągnięte drzewka, gdyż prezentują się lepiej od niektórych maxisowych, nie będąc jednocześnie wycinkiem zdjęcia i pasują do reszty.
W sumie to wała się znam na tym wszystkim, ale jak patrzę na te zdjęcia z parceli "Osada Kory" to stwierdzam, że jest to miejsce w którym bardzo chętnie spędziłabym czas wolny. Dodać magię niemagicznej nowoczesności to dopiero jest sztuka. Parcela jest niewątpliwie dopracowana w każdym szczególe (żebym ja umiała takie publiczne tworzyć!) jednak podejrzewam, że nocna sceneria odegrała ogromną rolę w budowaniu klimatu zdjęć.

Ja chcę więcej
__________________
Ściemniam
Paździoch Menda Złośliwa jest offline   Odpowiedź z Cytatem