View Single Post
stare 04.09.2014, 11:06   #12
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

Dodam jeszcze, że świetnie jest zrobione osiąganie aspiracji. Moja simka ma aspirację związaną z ogrodnictwem i zanim ją spełni musi osiągać poszczególne cele. Pierwsze były bardzo proste, np. miała zasadzić 10 roślin i podlać 10 roślin. Kolejne już nieco trudniejsze, jak "ewoluuj 10 roślin" (nawet jeszcze nie wiem co to znaczy). Tak czy inaczej im dalej tym trudniej
Zwróciłam też uwagę na to, co ktoś tu już pisał, że jest bardzo dużo interakcji, nawet z dopiero co poznanym simem. Im lepiej sima poznajemy, tym opcji jest więcej.

W trybie budowania gra mi się leciutko przycina, to jest co jakiś czas takie zatrzymanie na 1-2 sekundy, ale podejrzewam że to przez przestawienie opcji grafiki na wyższe. Na szczęście w ogóle mi to nie przeszkadza bo i tak buduje i dekoruje się super

Wnętrza są urocze, meble i obiekty są takie przyjemne dla oka, takie jak dwójkowe, nie potrafię tego sprecyzować ... tak czy inaczej są bardzo ładne.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 04.09.2014 - 11:15
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem