View Single Post
stare 12.03.2012, 12:20   #1
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Nowy mod na więcej pustych działek w edycji miasta

Pamiętacie mój stary poradnik o edycji moda na więcej pustych działek w grze? Nie jest już potrzebny, gdyż powstał mod na mts...

http://www.modthesims.info/download.php?t=471164

Na dzień dobry daje on dwie działki, 40x30 i 50x40. Ale na czym polega jego magia? Nie trzeba babrać się w żadnym programie do edycji modów... Jest dodatkowy kod w grze:

AddLotSize [szerokość] [wysokość]

Przykład:

AddLotSize 32 29

I oto pojawia się na nowa działka. Za każdym razem jak załadujemy zapis, znowu mamy tylko dwie dodatkowe działki, 40x30 i 50x40. Jeśli jakiś rozmiar działki jest nam szczególnie potrzebny, i koniecznie chcemy go mieć zawsze na dzień dobry, to edytujemy moda w programie s3pe.

Szukamy wtedy takiej linijki:

<kVelocitygrassLotSizesForEditWorld value="40x30, 50x40" />

I dodajemy interesujące nas wielkości działek... Nie jest to jednak moim zdaniem konieczne, a takie rozwiązanie jest o tyle fajne, że jeśli chcemy jakiś rozmiar jednorazowo, to nie zaśmieca on nam później listy pustych działek. Zaraz go testuję, jak działa, to kasuję mój poradnik, bo raczej już nikt nie będzie chciał bawić się w edycję moda.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.