View Single Post
stare 25.04.2012, 18:06   #44
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Od narodzin do śmierci/opowiadamy jak sobie gramy

Gram tą rodziną od dłuższego czasu, więc starałam się skrócić, ażeby nudno nie było. Zaczynajmy. Kiedy miałam fazę na simów-studentów, stworzyłam Franciszka.



Tak długo grałam simkami, że gra stała się nudna. I przyszedł czas na faceta. Franciszek studiował sztukę. Znalazł sobie przyjaciela - Kastora Nowinę, studenta filozofii, jeśli dobrze pamiętam. Rzecz jasna, na przyjaźni się nie skończyło.



Zamieszkali razem w wynajętym domku (Franek był już na III roku i miał pieniądze ze stypendiów), a Kastor skończył z filozofią i zajął się literaturą. Założyli również bractwo studenckie. Studia szybko minęły, trzeba było się usamodzielnić. Zbudowałam im domek w Miłowie. Chłopcy utrzymywali się głównie z twórczości Franciszka i ogródka, który również prowadził. Kastor był głodny wiedzy. Zdecydowanie zbyt głodny.





Liczyłam na jedno dziecko, ale jak na złość urodziły się bliźniaki: Mikołaj i Antonina (w tym czasie nie miałam ani WB, coby sernik upiec, ani CW żeby Kastor mógł mieć superpłodność). Trzeba było znaleźć większy dom. Na zdjęciu już nieco większe rodzeństwo.



Tutaj już jako nastolatki. Doszłam do wniosku, że nie umiem grać taką dużą rodziną, zatem wywołałam pożar, w którym z założenia mieli zginąć tylko bliźnaki, jednak umarł też Franek. Kastor go uratował, a kiedy ten pierwszy dochodził do siebie, to jego wybawiciel spłonął.



Franek nie mógł się pogodzić ze śmiercią całej swojej rodziny i wybył do Jaskini Pokrzyku. Znalazł sobie współlokatorkę, ale nie polubili się. Oczywiście doszło do bójki. Do tego doszedł hałasujący sąsiad. Franciszek naprawdę miał pecha. Postanowił się wyprowadzić do innego miejsca. Jakie było moje zdziwienie, gdy jedną z jego sąsiadek okazała się być... tak, tą współlokatorką (nie pamiętam imienia). Oczywiście każdej nocy wbijała mu do mieszkania i włączała radio. (Zmieniłam jej fryzurę, kiedy jeszcze mieszkała z moim simem.)



Druga sąsiadka - Liliana Miesiąc - na szczęście była o wiele bardziej koleżeńska. Nasz Franio świetnie się z nią dogadywał. Wkrótce Liliana wprowadziła się do niego i zaręczyli się (zabijcie mnie, zgubiłam zdjęcia z zaręczyn). Była naprawdę ładną dziewczyną, jak na maxisową, jednak chciałam poprawić jej brwi tym sprzętem chirurgicznym, ale ten odmówił współpracy i zamienił ją w potwora (nie zapisałam wcześniej gry). Pomęczyłam się trochę i wraz z drugą operacją udało mi się przywrócić ją do poprzedniego wyglądu. Nasza para razem:



Jak już wiemy, pasją Franka była sztuka, Liliana natomiast polubiła taniec. (I spróbujcie powiedzieć, że nie jest śliczna! <3)



Znudziła mi się atmosfera Jaskini Pokrzyku i zatęskniłam za starym, dobrym Miłowem. Świeżo po przeprowadzce moim simom zdarzyła się mała wpadka (właściwie mnie, kliknęłam "postaraj się o dziecko" pod wpływem impulsu). Mowy nie ma, dziewczynkę zabrała opieka społeczna. Liliana w ciąży:



Wtedy również zdarzył się mały wypadek: wybuchł pożar. Oj, Franiu. Pierwszy raz w mojej grze sim z ośmioma punktami gotowania wywołał pożar MIKROFALÓWKĄ, a kiedy wszystko zaczęło płonąć w najlepsze, ze stoickim spokojem uratował swój (nieco przypalony) obiadek. Dopiero wtedy Franek zaczął panikować. Dodam jeszcze, że był nauczony ochrony przeciwpożarowej, ale to ciężarna Liliana ugasiła ogień. On tylko krzyczał.



Jeszcze jedna fotka Liliany w ciąży.



Franek znalazł pracę jako rysownik komiksów. Gdy moje simy już uzbierały trochę pieniędzy, postanowiły zafundować sobie wakacje w górach.





Franek doznał zaszczytu bycia ofiarą Nikczemnego Szarlatana. Biedaczek.



Jednak postanowił zawalczyć o swoje. Wygrał walkę i odzyskał swoje pieniądze.



Na razie są tam dopiero trzy dni, więc jak wrócą, to dopiszę!
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem