Temat: Duchy
View Single Post
stare 23.05.2004, 18:35   #1
Martek
Guest
 
Postów: n/a
Domy¶lnie

Witam. Ten temat może zaciekawić (tak± mam nadzieję). No jak wiecie do domu simów przychodz± np. złodzieje :ph34r: . Wiadomo że złapać go może tylko policja. ALe jak sie nie ma sim czujki a sie ¶pi to sie nie zd±rzy dobiec do telofonu. Co wy robicie w takiej sytuacji. To fakt. Jestem trochę wrażliwa dlatego jak złodziej przychodzi i gra ta muzyczka to zaczynam się bać. Ale mog± jeszcze przyj¶ć duchy no nie??
Co mamy w takiej sytuacji robić? Z tego co mi wiadomo trzeba i¶ć spać. No tak, ale nie dawno zaobserwowałam dziwne zachowanie duchów. Posłuchajcie: Byłam akurat w rodzinie Ćwir. Nie było jeszcze godziny 12.00 w nocy a duchy już przyszły. Był tam wujek, ciocia, chłopiec. Doszłam do wniosku, że rodzina Ćwir pójdzie spać. Niestety to nic nie dało. Duchy przychodziły co chwilę. Trwało to chyba z trzy simowe godzine. Wreszcie nastała godzina 6.00 gdy zaczeło sie robić jasno. Wtedy odetchnełam z ulg±. Odrazu wyszłam z domu "Ćwirów".

Kiedy¶ przestrastraszyłam się duchów :o . Nigdy wcze¶niej ich nie widziałam. Zadzwoniłam na policję. Ale... zapłaciłam kare. No ale trudno się mówi.
Teraz może wy powiecie co¶ o złodziejach, duchach, ufo itd.
Do usłyszenia: Martek :-)
  OdpowiedĽ z Cytatem

PAMIĘTAJ! ¬ródłem utrzymania forum s± reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecno¶ci.