View Single Post
stare 01.07.2013, 19:30   #22
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Oceń moderatora/administratora - cz. 3

Cytat:
@ up: Twoje odpowiedzi są, więc spokojnie
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale czy to znaczy, że ta ankieta jednak nie jest anonimowa? Poprzednie edycje były, więc trochę dziwne... Albo może kubuss po prostu się podpisał, nie wiem bo nie mogę sprawdzić.

Apocalypso, nie wiem, czy te "bezsensowne warny" to była aluzja do mnie (możliwe, bo non-stop o tym gadam), ale jeśli tak to nietrafiona. A to dlatego, że swojego warna, którego uważam za bezsensowny, dostałem od Gingersa (przypomnę raz jeszcze, że miał wygasnąć miesiąc temu...). Za łamanie regulaminu w offtopie natomiast chyba nikt warnów nie dostaje, bo wszyscy byliby już pobanowani (przecież odpowiednia pula warnów=ban, a skoro tyle osób łamie regulamin, notorycznie używając przekleństw...)
Cytat:
od teraz w offtopie mozecie [...] pisać nie na temat
Eeee...

Ach, i w sumie nadal nie wiem, co mi to da, że ocenię sam siebie
Warto także zauważyć, że rok, dwa lata temu, kiedy rządziła inna ekipa, forum również upadało, zegar źle działał, userów ubywało, nie działały opcje w postach etc. nie było takich zażartych kłótni pomiędzy administracją a użytkownikami. A najwięksi "kłótliwi" (do których nieskromnie zaliczyłem też siebie) już (jeszcze) się udzielali.
Na tym zakończę, a swoje żale wyleję w ankiecie, kiedy będę mógł.
Mroczny Pan Skromności jest offline