View Single Post
stare 16.09.2012, 23:44   #19
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Historie by myrtek

No cóż, to ja niestety muszę Ci dać po łapkach. Sama wiesz, że wysoko postawiłam Ci poprzeczkę i nie będę za każdym razem oględnie pisać: "ale super!".

Zacznę od tego co mi się podoba. Świetne zdjęcia! Kadry i zbliżenia -majstersztyk. Całe otoczenie wypieszczone i wygładzone. Pełen szacun.

No i teraz gorsza strona medalu.
Od strony technicznej... powiem tak: nie jest dobrze. W pewnych momentach tekst jest niespójny i gubię się. Niektóre zdania są napisane jakby na siłę, co mnie raczej dziwi, bo nie masz najmniejszego problemu z płynną, dobrze skonstruowana wypowiedzią.
Dużo błędów w tekście. Drobnych, ale jednak. Liczby piszemy słownie (sama mi ostatnio zrobiłaś przytyk ->15). W dodatku pogubione spacje, literówki...
Pierwszoosobowa narracja teoretycznie jest prostą formą, ale pełną pułapek. Popracuj nad tym.
Wiesz, że nie jestem znawcą, a wszelkie moje uwagi mają na celu zmotywowania Cię do cięższej pracy -bo nie powiem, mamy wobec Ciebie wysokie wymagania.

No nic, czekam na następny odcinek. Może po prostu ten pierwszy, jest taki, a nie inny i reszta będzie lepsza?
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem