View Single Post
stare 30.01.2016, 18:33   #106
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 198
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: Życie simów według Irbis.

Postanowiłam w końcu zebrać się w sobie i pozostawić po sobie ślad w Twoim OJSG!
Ranyyy, nie wiem od czego zacząć xD Bardzo fajnie, że w małżeństwie Bartosza i Zuzanny się układa, a nowy maluszek to z pewnością dla nich ogromna pociecha Chociaż dumny tatuś chyba przeżył chwile grozy na porodówce! Ooo, Filip To takie śliczne imię

No i tak się cieszę, że Kazik nareszcie odnalazł zupełny spokój ducha. Ma świetną rodzinę, to i uśmiech z jego twarzy nie powinien schodzić Aleks jest moim zdecydowanym faworytem <3 I w dalszym ciągu czekam na to, aż nam opowiesz jak ten los (tzn. Ty ) wywróci mu życie do góry nogami! Artyści Wyczuwam w Lilce przyszłą malarkę! Ślub

Ja tam się Julce nie dziwię, że nie chciała wracać. W końcu kto wolałby chodzić do szkoły zamiast leniuchować w Granitowych Kaskadach? Jej zamiłowanie do tego otoczenia nieustannie przypomina mi Aleksa Z Małgorzaty to naprawdę zaradna babka O, o, o! Julka nawiązuje znajomości z Wichurami! Ale fajnie! Z Alicji taaaaakie dobre dziecko <3 Ładne domki

Haha, Kazik i Ewa chyba nie pomyśleli o tym, że na dłuższą metę, to z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu Aleks z Lilką <3

Ale z Dominika zrobił się lowelas. Szkoda, że przestał się aż tak dobrze dogadywać z Aleksandrem
Nie no, Alicja to naprawdę myśli o wszystkim i wszystkich <3 I coś czuję, że to spotkanie Julki z Lilką może okazać się początkiem pięknej przyjaźni!
Fajnie tak patrzeć na losy Twoich simów. W większości przypadków czuje się tą rodzinną atmosferę
Annetti jest offline   Odpowiedź z Cytatem