View Single Post
stare 07.02.2012, 18:41   #25
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

No no, przyznaję, że zaskok jest, bo nastawiałam się na jakiś gotyk wręcz, a tu historia jak najbardziej współczesna :D Tym bardziej mnie intryguje, co za opowieść z wampirami we współczesnym świecie szanowna autorka stworzyła. ;)
Sanae jest śliczna, ma kolor włosów, o jakim zawsze marzyłam, i jaki swego czasu nosiła połowa Simek w mojej grze. xD Podoba mi się, a to dobrze, bo jeśli ma występować u boku boskiego Vincenta, to po prostu nie może być inaczej... : D
A tak technicznie - bardzo ładnie piszesz, przystępnie, masz "lekkie pióro". Tworzysz świetne opisy; np. w tym zdaniu:
Cytat:
Napisał Vipera
(...) Ptaki ćwierkały, latając między koronami drzew, a wiatr głaskał policzki przechodniów. (...)
totalnie się zakochałam... Ogromnie podoba mi się Twój styl pisania. Nie stwierdziłam błędów, no może jakiś przecinek gdzieś po drodze, ale bardzo szybko o nim zapomniałam, bo wciągnęła mnie treść.
Jedyne, co mi tam zgrzyta, to te japońskie imiona, ale to już niestety mój problem, bo osobiście nie lubię mangi/anime i całej tej japońskiej otoczki... Ale nic to, ważne, że "Vincent" brzmi (i wygląda..................) bosko, "Sanae" też wyjątkowo ładnie, więc przeboleję ;) Zwłaszcza, że to FS mnie zaciekawiło, więc takie błahostki jak imiona, nie zepsują mi zabawy. O, i jeszcze jedno - zdjęcia bardzo ładne.

Kurczę, jest super noo... :) Zostaję w tym temacie, czekam na więcej, czekam na tego obłędnego łamacza serc niewieścich, krwiopijcę VINCA, mam nadzieję, że wkrótce się pojawi :P (wiem, marudzę, ale nie trzeba było tworzyć bonusów z nim, to bym nie oszalała na jego punkcie, haha! >:D).
Pozdrawiam ;)
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem