View Single Post
stare 03.06.2013, 12:19   #19
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Ellen's Nightmare

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Jakiego programu używasz do montowania tego wszystkiego?
Sony Vegas

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
Mam tylko pytanie: dwa razy trafiłem na dwie opcje, a "zbadałem" tylko jedną. To znaczy, że coś mogło mnie ominąć?
Na etapie Prologu, wyboru sa malostkowe. Ograniczaja sie raczej do kolejnosci wykonywanych dzialan. Bo np. w pomieszczeniu gdzie byla krew, niezaleznie od tego co wybierzecie do zbadania, Ellen i tak zbada ta druga rzecz Pominac mozna jedynie opcjonalna kwestie wypowiadana przez bohaterke, zaraz na poczatku filmu.
W kolejnych odcinkach, pomysl ten zostanie bardziej rozwiniety. W prologu chcialem jedynie przedstawic i zaprezentowac idee na prowadzenie tego projektu.

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
Jednego mi brakuje, mianowicie głosów bohaterów (bohaterki). Nie chodzi o to, żeby od razu robić dubbing, ale taki bezgłośny krzyk jaki na końcu prologu nieco psuje klimat.
Pierwotnie w filmie mial byc dubbing. Dlugo robilem casting, ze tak powiem, ale nie bylem zadowolony z przeslanych do mnie probek. Jedynie osoba wypowiadajaca "Ellen's Nightmare" sie dostala, hehehe To tak slowem dygresji.

Zgadzam sie z toba. Dlugo bilem sie z mysla, jak ten problem rozwiazac, poniewaz nie moglem znalezc odpowiedniej probki krzyku, z ktorej bym byl zadowolony. Ostatecznie zdecydowalem, ze tego krzyku nie bedzie.
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem