Temat: Duchy
View Single Post
stare 23.04.2010, 18:41   #51
dirty_job
 
Avatar dirty_job
 
Zarejestrowany: 19.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 479
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Duchy

Cytat:
Napisał Dingo02 Zobacz post
W porządku, przyznam się. Gdy po raz pierwszy miałam do czynienia z duchami, słyszałam tylko muzyczkę nie wiadomo skąd, a duchy nie przychodziły. Bałam się trochę tej muzyczki, zwłaszcza, że zostałam sama w domu (w realu) i było ciemno za oknem. Miałam tak co noc, aż któregoś simowego dnia po muzyczce zjawił się duch dziewczynki w różowej sukience! Potem codziennie miałam jej ducha, po jakimś czasie zjawiły się też dwa inne duchy: dziewczynki i chłopca.
Wkrótce mój Sim zdradził żonę i wziął ślub powtórnie. Nowa pani domu nie miała pojęcia o duchach, którejś nocy usiadła przy lampce i grała sobie na pianinie.
Przyszedł duch-chłopiec i zaczął wyć, najpierw Simka się zdziwiła, przerwała grę i rozglądnęła się na boki, po czym znowu zaczęła grać. Duch znowu zawył, a pani wstała z krzesełka przy pianinie i znowu zaczęła się rozglądać. Biedna Zora!!

Ale przyznaję, trochę się bałam tych duchów, teraz jak już je znam, to mi nie przeszkadzają. Natomiast mam dreszcze po telefonie szefa: zostałeś zwolniony! To wtedy jest taka przerażająca muzyka. Nie lubię jej słuchać, gdy jestem sama w domu!

PS. A w jakim dodatku to ognisko z którego się wywołuje duchy? W wakacjach?
W balandze.
__________________
dirty_job jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.