View Single Post
stare 28.03.2016, 16:07   #1
Hatori
 
Zarejestrowany: 01.01.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 44
Reputacja: 11
Domyślnie Inne pojęcie piękna

Moje domki zawsze były brzydkie. Początkowo, zawsze były oborami, czyli największa możliwa działka i tworzenie domu tak ogromnego, iż niepotrzebującego ogrodzenia. Ten jednak, stworzony po przerwie w grze całkiem, całkiem mi się podoba! Mimo wszystko chcę posłuchać ocen innych, uwagi, nad czym popracować *oprócz operowania kamerą xD*
Cóż, lama w operowaniu kamerą i ciul w tworzeniu ogrodów prezentuje swój pierwszy tutaj domek należący do sima Song Minho.

Zacznijmy od bryły. Bardzo cenię sobie małe domki :3 No dobra, ten nie jest mały :< Jest przeciętny.






Kontynuujmy. Wchodzimy do mieszkania, zaś tam... salon! Ogółem: pokój dzienny.




A co to to tam jest? :>


Pierwsza na prawo: jadalnia.




Idźmy dalej... (zdjęcia kuchni i mikroskopijnej łazienki wyszły chyba najgorzej T-T) Ah! i przepraszam za ten zlew, ale to nie wina kodu, czegoś tam tylko tej półeczki :C Wstawiłem go jednak, żeby nie było żadnych uwag co do tego xD








Po przeciwnej stronie znajduje się coś takiego (więcej będzie dało się zobaczyć na zrzucie z góry):


Dobrze, parter mamy za sobą. Przedstawiam państwu coś na podobieństwo drugiego salonu. Miał tam być keyabord, ale gdy pobierałem to zawsze nie chciała mi gra odpalić, dziwne.






Łazienka, bardzo mikroskopijna, przez co problematyczna w robieniu zdjęć.






I jeszcze takie o.


Ostatnim pomieszczeniem będzie sypialnia.


Kamera 180 stopni na lewo.


Jeszcze raz na lewo, ale o 90 stopni.


A co to tutaj mamy? Garderoba!


I takie lustereczko.

Tak na koniec, przedstawię zrzuty.




+z całą działką.


Dziękuje za przeczytanie, proszę o komentarz, kropka.
EDIT: Życie robi sobie ze mnie żarty. Nie ten dział... przeniesie jakiś mod (w sensie admin, hihi) do odpowiedniego działu?

Ostatnio edytowane przez Hatori : 28.03.2016 - 16:21
Hatori jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.