View Single Post
stare 29.02.2012, 20:32   #3
LovettBon
 
Avatar LovettBon
 
Zarejestrowany: 07.05.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: "Ten program ma znane problemy ze zgodnośćią" POMOCY! nie wiem o co chodzi

Podpinam się, bo mam to samo, a wyżej podany sposób u mnie nie działa.

Jeszcze wczoraj grałam w The Sims 2 i nie było problemów, ba, włączyłam je nawet dzisiaj ale przypomniałam sobie, że nie wypakowałam dwóch dodatków które ściągnęłam, więc wyłączyłam grę, wypakowałam co trzeba, chciałam ją znowu włączyć i klops. Myślałam, że to wina dodatków, więc wywaliłam na pulpit wszystko co dzisiaj ściągałam. Nie pomogło. Wywaliłam całe Downloads i nic. Zrestartowałam komputer - to samo. Przeinstalowałam grę i cały czas nie chce się ona uruchomić!

Mam komunikat "Ten program ma znane problemy ze zgodnością", super że znane a nikt nie wie co z tym zrobić, klikam "uruchom program" i wyświetla mi się komunikat że mam włożyć płytę do napędu, a ona tam jest, WTF. Mam cracka ściągać czy co? Już nawet próbowałam robić obraz płyty, a to dalej nie chce ruszyć. Mam wrażenie, że problem nie dotyczy ani Downloads, ani płytki tylko czegoś innego, a ja siedzę od 40 minut i dalej nie mogę wykombinować czego.
Gra jakby zwariowała i nagle przestała chcieć się uruchamiać. Nie wiem o co chodzi.
LovettBon jest offline   Odpowiedź z Cytatem