Temat: Reborn
View Single Post
stare 16.06.2014, 23:22   #14
Daisy
 
Avatar Daisy
 
Zarejestrowany: 10.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 206
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reborn

Ok., teraz ja!

Tak, to jest zdecydowanie najlepsze video nakręcone w simsach jakie oglądałam, i przypuszczam że może być najlepsze w baaaardzo szerokim gronie.

Nie lubię tak tylko chwalić i chwalić, no ale tutaj nie da się robić nic innego. Dosłownie szczęka mi opada jak to oglądam, i staram się chłonąć każdą sekundę żeby zrozumieć całość. Oczywiście nie mam zielonego pojęcia jak osiągnąłeś te efekty które tutaj zaprezentowałeś i nawet nie staram się nad tym zastanawiać bo mój mózg tego nie ogarnie. Po prostu skupię się na oglądaniu i podziwianiu to mi wystarczy. Pomysł – niesamowity, tajemniczy, intrygujący. Wykonanie – jeszcze lepsze! Dynamika z jaką operujesz kamerą, ujęcia, zwrócenie uwagi na szczegóły, celowe i wspaniałe niedopowiedzenia. To jest po prostu niesamowite. Jestem również pod wielkim wrażeniem miejsc w jakich rozgrywa się akcja, są dopracowane do najmniejszych szczegółów. Chciałabym mieć tyle talentu, cierpliwości i determinacji żeby coś takiego (miejsca, budynki) stworzyć.

Bardzo ważna jest dla mnie również muzyka, która całkowicie mi odpowiada. Jest tajemnicza, nastrojowa, razem z dziejącą się akcją przyprawia o ciarki. Tematyka fantasy podoba mi się, o ile w książkach nie jestem jakąś wielką fanką tego gatunku, o tyle tutaj jestem zafascynowana. To pewnie przez te doskonałe efekty.

Całość po prostu jest nie do ocenienia bo nie ma takich ocen, dochodzi do tego doskonała jakość w jakiej mamy możliwość oglądać to dzieło i ocena doskonała wypełniła się po same brzegi.
Daisy jest offline   Odpowiedź z Cytatem