View Single Post
stare 04.05.2015, 23:10   #11
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 3 V.S The Sims 4

Ja zdecydowanie wolę czwórkę. Trójkę miałam na komputerze jeszcze do zeszłego tygodnia. Naprawdę chciałam dać jej szansę i odinstalowałam większość dodatków, zostawiając tylko trzy ulubione, ale mimo tego uruchamianie gry trwało niemiłosiernie długo i nadal się zacinała. Próbowałam w nią grać kilka razy od czasu zainstalowania TS4, ale nie dałam rady. Zawsze mnie irytowało to ciągłe zacinanie się trójki, ale teraz, gdy przywykłam do płynnej czwórki, nie dałam rady tego znieść. Usunęłam więc całą trójkę, bo tylko niepotrzebnie zajmowała mi miejsce na komputerze. Sądzę, że już do niej nie wrócę, do dwójki natomiast wracam często.
Dodam jeszcze, że po 300 godzinach w TS4, grafika w trójce wydaje mi się paskudna, zwłaszcza wygląd simów, ich buźki są wręcz tandetne. Sama sobie się dziwię, że mogło mi się to kiedykolwiek podobać.
Czwórka jest bardziej simowa, ma klimat nawiązujący do TS2, co bardzo sobie cenię. Trójka oczywiście miała swoje zalety, np. piękne okolice pełne uroczych domków (co nie znaczy, że te w TS4 mi się nie podobają).
Gdy zaczynałam grać w TS4 zastanawiałam się, czy nie będzie mi brakowało postępu historii, ale okazało się, że nie brakuje mi tego. Nie ma dla mnie znaczenia co się dzieje z simami w okolicy, a te rodziny na których mi zależy, są pod moją stałą opieką. Wydaje mi się, że to właśnie postęp historii w TS3 sprawił, że nie udało mi się tam stworzyć tak rozbudowanych historii rodzinnych jak w TS2.
Podsumowując: trójka może czwórce co najwyżej buty czyścić
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.