View Single Post
stare 24.12.2009, 11:58   #9
Nieidealna
 
Avatar Nieidealna
 
Zarejestrowany: 08.01.2009
Skąd: z miasta.
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 606
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie mogę uruchomic gry

Cytat:
Napisał Magda1845 Zobacz post
Może zacznę od początku, więc tak:
Zaraz po premierze kupiła The Sims 3, zainstalowałam i wszystko działało bez zarzutów. Gra się nie zacinała itp. Gdy powstała pierwsza aktualizacja - zainstalowałam ją, jednak tych, które powstały później (tych kolejnych) już nie instalowałam. Jednak raz postanowiłam ją zaktualizować (niedawno), tzn. chciałam zainstalować tą najnowsza aktualizację. I gdy ty zrobiłam, po włączeniu programy startu The Sims 3, nie mogłam uruchomić gry, bo pojawiał się błąd 'Wystąpił błąd podczas uruchamiania. Zobacz szczegóły w dzienniku.' Odinstalowałam grę i problem znikł (jednak nie instalowałam już tej aktualizacji, zostawiłam grę tak jak była na początku, bez aktualizacji). Lecz kilka dni temu kupiłam The Sims 3 Wymarzone Podróże. A, aby zainstalować ten dodatek, ta najnowsza aktualizacja jest wymagana, więc zainstalowałam ją. I gdy gra się zainstalowała znowu wyskoczył ten błąd co ostatnio... Nie wiem co zrobić. Pomocy!

Próbowałam odinstalowywać TS3 i WP i instalować ponownie, ale ciągle to samo..
Miałam taki problem, że mi się gra nie chciała zaktualizować i bałam się, czy zainstaluje mi się WP. Przy instalacji tego dodatku samo mi wyskoczyło okienko, że muszę zaktualizować grę i czy chcę zrobić to teraz. Ja kliknęłam na "Tak" i się wszystko bez problemów zaktualizowało i gra działa dobrze. Może musisz zaktualizować grę dopiero przy instalacji dodatku, tak jak ja?
Nieidealna jest offline   Odpowiedź z Cytatem