View Single Post
stare 03.08.2010, 14:12   #1
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Gra się zacina, a wszystko wokół nadal się porusza

Mam dziwny problem. Choć może nie odosobniony, ponieważ znalazłem w internecie osoby, które również go miały/mają. Na wszystkich save'ach gra się po prostu zacina lub całkowicie "freezuje". Tu nie chodzi o sprzęt komputerowy, Windowsa, oryginalność The Sims czy inne głupoty. Wcześniej tego nie było. A charakterystycznym punktem tego zacinania jest to, że zatrzymuje się tylko kamera, sim i czas. Wszystko inne nadal się porusza (ogień, woda, drzewa, kryształek). Kursorem można poruszać, jednak menu nie działa.

Jest to bardzo denerwujący problem, ponieważ dzieje się to praktycznie bez przerwy co kilka sekund lub zupełnie się zawiesza, jeśli można tak powiedzieć. Usuwałem cache, przeinstalowywałem grę, grałem na różnych patchach, różnych save'ach, bez dodatków, z dodatkami - NIC nie pomogło. Co mogę jeszcze zrobić? Nie mogę przez to normalnie grać, co jeszcze nie sprawia zbytniego kłopotu, ale o kręceniu filmów mogę zapomnieć. Proszę o pomoc.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.